Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"MOBITELCOMMUNICATION" 560,763.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 40,200 2018-08-27 2018-08-29 70921240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbim interneti fat nr 168/58177685 dt 30.06.2018 kontr nr 855 dt 07.03.2018
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 40,200 2018-08-27 2018-08-29 71021240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbim interneti fat nr 201/67095021 dt 31.07.2018 kontr nr 855 dt 07.03.2018
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 120,600 2018-06-27 2018-06-29 53321240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbim interneti fat n r140/58177657 dt 31.05.2018 kontr nr 855 dt 07.03.2018
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 6,000 2017-07-19 2017-07-20 65121240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 83/47625085 dt 31.05.2017
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 23,777 2017-06-20 2017-06-21 56321240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 55/47625056 dt 30.04.2017 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 23,777 2017-06-12 2017-06-13 51021240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 25/7625026 dt 31.03.2017
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 23,777 2017-06-12 2017-06-13 50921240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fta nr 43/39906546 dt 28.02.2017
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 23,777 2017-06-12 2017-06-13 50821240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 17/39906517 dt 31.01.2017
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 23,777 2017-05-05 2017-05-08 38021240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 393/39977000 dt 31.12.2016
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 71,330 2017-04-24 2017-04-26 32721240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbimi interneti fat nr 346/39976958 dt 30.11.2016
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 48,180 2017-03-16 2017-03-17 21021240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti shtator - tetor likj. pjesor fat nr 247/39906557 dt 30.08.2016 kontr dt 11.05.2016
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 48,902 2017-02-13 2017-02-17 9121240012017 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 228/30821787 dt 31.07.2016
Bashkia Kucove (0217) "MOBITEL COMMUNICATION" Kuēove 66,466 2016-09-29 2016-09-30 65721240012016 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 30821757 dt 30.06.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave