Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"DRICONS" 320,400.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) "DRICONS" Kuēove 60,000 2019-10-09 2019-10-10 93721240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 kolaudim objekti s"rik . shkolle 5 tetori kucove" fat nr 379/74139790 dt 28.06.2019 kontr nr 1719 dt 13.05.2019
Bashkia Kucove (0217) "DRICONS" Kuēove 24,000 2019-08-13 2019-08-15 73621240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 kolaudimi rikonstr. te godines riparimit mjeteve te renda fat nr 354/74139765 dt 23.04.2019 kontr nr 1454 dt 17.04.2019
Bashkia Kucove (0217) "DRICONS" Kuēove 92,400 2019-03-21 2019-03-26 30021240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2124001 supervizion rik. kopshti nr 01 fat nr 290/67241248 dt 23.11.2018 kontr nr3040/2 dt 12.09.2018
Bashkia Kucove (0217) "DRICONS" Kuēove 144,000 2019-03-21 2019-03-26 30121240012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2124001 supervizion rik. banesa komuniteti rom egjitian fat nr 289/67241247 dt 23.11.2018 kontr nr3050/1 dt 12.09.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave