Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"ATELIER4" 2,790,000.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) "ATELIER 4" Kuçove 790,000 2015-06-08 2015-06-09 25621240012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime hartimi i planit territorit bashkia kucove kod.2124001 fat.20746711
Bashkia Kucove (0217) "ATELIER 4" Kuçove 500,000 2015-05-18 2015-05-19 22421240012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime hartimi i planit territorit bashkia kucove kod.2124001 fat.20746711
Bashkia Kucove (0217) "ATELIER 4" Kuçove 500,000 2015-04-22 2015-04-24 18421240012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime hartimi i planit territorit bashkia kucove kod.2124001 fat.20746711
Bashkia Kucove (0217) "ATELIER 4" Kuçove 1,000,000 2015-04-10 2015-04-10 14621240012015 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime hartimi i planit territorit bashkia kucove kod.2124001 fat.20746711
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave