Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,383,771.00 41 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-06-24 2019-06-25 59221240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 objekt me qera per zyra nd. ekonomike fat nr 11/69451661 dt 12.06.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AJZBERG Kuēove 455,279 2019-06-13 2019-06-18 57321240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 kthim garancie certifikate dt 26.12.2017 aktkolaudimi punimesh per rik. shkallet turistike dt 23.11.2016
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 12,000 2019-06-03 2019-06-05 54621240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime zyres rregj. pasurise kv kopje dok.tekniko ligjor per pasurite tek ish teci kucove fat nr 775 dt 31.05.2019
Bashkia Kucove (0217) STUDIO ADPK Kuēove 531,300 2019-05-21 2019-05-22 50521240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per ekspert shpronsimesh fat nr 41/40411591 dt 01.05.2019 kontr nr 687 dt 20.02.2019
Bashkia Kucove (0217) STUDIO ADPK Kuēove 409,000 2019-05-21 2019-05-22 50421240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per ekspert shpronsimesh dif. fat nr 36/40411586 dt 11.03.2019 kontr nr 687 dt 20.02.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-05-13 2019-05-14 46721240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per marrje me qera ambjenti fat nr 46/69451649 dt 26.04.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) STUDIO ADPK Kuēove 200,000 2019-04-12 2019-04-16 36921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per ekspert shpronsimesh fat nr 36/40411586 dt 11.03.2019 kontr nr 687 dt 20.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 256,000 2019-03-28 2019-03-29 32921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime zyres rregj. pasurise kv per marrje dok. per shpronsime per rrugen kucove-kozare-dragot fat nr 462 dt 27.03.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 12,000 2019-03-18 2019-03-19 28521240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenz. ,marrje dok per pasurite e bashkise zona kadastrale nr 2310 fat nr 402 dt 15.03.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 100 2019-02-21 2019-02-22 20121240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te bkt dt 13.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 44,000 2019-02-11 2019-02-12 15721240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001pagese per tarifa rregjistrimi te pronave te bashkise fat nr 147dt 29.01.2019
Bashkia Kucove (0217) LEONARD MATA Kuēove 42,750 2019-01-28 2019-01-30 7921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 materiale te tjera zyre fat nr 064/12989063 dt 19.12.2018
Bashkia Kucove (0217) ENTI KOMBETAR I BANESAVE Kuēove 5,000 2019-01-16 2019-01-18 2521240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 pagese per cm mesatar per objektet e ndert. kucove fat nr 01 dt 12.11.2018
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 100 2018-12-18 2018-12-19 96521240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te dt 12.12.2018 per shperblim lindje
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 4 2018-10-08 2018-10-09 80421240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te dt 21.09.2018 llogarie perfituesit e mbyllur
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 4 2018-09-24 2018-09-25 76621240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese dt 07.09.2018 llog.. mbyllur e perfituesit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 4 2018-09-06 2018-09-07 71821240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthim pagese te drtsh dt 24.08.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 250,200 2018-07-06 2018-07-18 56221240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera operative fat nr 415/58656415 dt 19.06.2015
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 30,000 2018-05-17 2018-05-21 43121240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per rregjistrim prone te bashkise fat nr 604 dt 11.05.2018
Bashkia Kucove (0217) Sinani Trading Kuēove 3,600 2018-05-08 2018-05-09 41321240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per materiale fat nr 060/51204060 dt 30.03.2018
Bashkia Kucove (0217) Galanti Albania Kuēove 12,000 2018-03-29 2018-04-03 27421240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera materiale fat nr 08/51442124dt 02.02.2018
Bashkia Kucove (0217) LEONARD MATA Kuēove 42,720 2018-03-29 2018-03-30 26721240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 materiale dhe sherbime fat nr 14/13770412 dt 26.02.2018
Bashkia Kucove (0217) Galanti Albania Kuēove 12,000 2018-03-29 2018-03-30 27421240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera materiale fat nr 08/51442124dt 02.02.2018
Bashkia Kucove (0217) Shpėtime Bendaj Kuēove 8,400 2018-03-20 2018-03-21 23921240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 materiale speciale fat nr 0765/5330065 dt 24.11.2017
Bashkia Kucove (0217) TOWER Kuēove 10,800 2018-03-02 2018-03-06 17321240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime dhe sherbime operative fat nr 214/39779664 dt 01.08.2017
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 7,000 2018-01-29 2018-01-30 5921240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per rregjistrim prone fat nr 85 dt16.01.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 136,000 2017-06-12 2017-06-15 50721240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 listepagese personave per njoftimin e zgjedhjeve maj 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 13,600 2017-06-12 2017-06-15 50821240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 listepaege personat per njoftimin e zgjedhjeve
Bashkia Kucove (0217) ALB-SALE-VLORA Kuēove 24,000 2017-05-22 2017-05-23 42921240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera materiale fat nr 138/44530178 dt10.01.2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 1,800 2017-05-18 2017-05-19 40821240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 listepagese per shpenzime berje vule ferdinant pulaha
Bashkia Kucove (0217) S.C.A- Servizi Chimici Albanesi Kuēove 115,080 2017-04-21 2017-04-24 32121240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 analiza ujii pijshem fat nr 17/44080617 dt 13.03.2017
Bashkia Kucove (0217) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Kuēove 137,091 2017-04-05 2017-04-06 28421240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 oponece teknike per rikualifikimin uban lgj 11 janari fat nr 78/23209178 dt 31.03.2017
Bashkia Kucove (0217) XHULJANA SHEHU Kuēove 96,000 2017-03-16 2017-03-17 19621240012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 pagese per marrje spec. te jashtem fat nr 26278688 dt 28.09.2016
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 100 2016-10-27 2016-10-27 71721240012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthimet shtator 2016
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 4 2016-10-27 2016-10-27 71821240012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 komision per kthimet qershor 2016
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 85,100 2016-09-29 2016-09-30 65821240012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 pagese per rregjistrim prone ne favor te bashkise dok arketimi nr1011/23.09.2016 dhe 1026 dt 28.09.2016
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 8,075 2016-06-29 2016-06-30 45021240012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 te tjera shpenzime vasilika bega honorare
Bashkia Kucove (0217) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Kuēove 5,100 2015-12-11 2015-12-14 13621240102015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative shpenzime per aktivitet kulturor kodi 2124010 kontr dt 24.11.2015
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 7,652 2015-11-24 2015-11-25 77421240012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative kthim pagese qera trualli rusland tani( suzana tani) nga 07.06.2010-31.01.2013 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Kuēove 265,908 2015-04-01 2015-04-02 13921240012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative shpenzime per oponence per rrugen kristaq lacka bashkia kucove kod.2124001 fat.17264370
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave