Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 9,309,586.00 243 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 44,617 2019-05-13 2019-05-14 47621240012019 Shpenzime te tjera transporti 2124001 taksa vjetore e makinave fat nr 1900186188 dt 13.05.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 147,600 2019-03-25 2019-03-28 30221240012019 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 krburant pjese kembimi fat nr 174/67749824 dt 06.02.2019
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 1,500 2019-03-18 2019-03-19 28721240012019 Shpenzime te tjera transporti 2124001 tarife kontrolli teknik fizik targa AA422RB fat nr 282888092 dt 28.02.2019
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 33,698 2019-02-12 2019-02-13 16821240012019 Shpenzime te tjera transporti 2124001 vlera e TVMP per automjetim me targa AA967PE taksa vjetore
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 58,800 2018-10-15 2018-10-19 82721240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime transporti fat nr 437/58656437 dt 19.09.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 96,000 2018-10-15 2018-10-19 82121240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime transporti dhe pjese kembimi per sistemin e ujitje- kullim fat nr 437/58656437 dt 19.09.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 97,800 2018-09-27 2018-09-28 77021240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime per transport pajisje fat nr 149/52395899 dt 03.08.2018
Bashkia Kucove (0217) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Kuēove 1,960 2018-09-06 2018-09-07 71221240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime siguracion mjeti fat nr 540/6624604 dt 29.08.2018
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 15,506 2018-09-06 2018-09-07 71121240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime per taksa vjetore targa e mjetit AA765BV FAT NR 1800324321 dt 13.08.2018
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 15,506 2018-08-23 2018-08-24 68321240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 takse vjjetore e makines targa AA765BV fat nr 1800324321 dt 13.08.2018
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 113,879 2018-07-06 2018-07-09 56321240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 takse vjetore rregj automjeti fat nr 1800256049 dt 04.07.2018
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 41,027 2018-04-26 2018-04-27 37021240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 takse vjjetore e makines targa AA412RB fat nr 1800154649 dt 25.04.2018
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 51,533 2018-04-26 2018-04-27 37121240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 takse vjjetore e makines targa AA394RB fat nr 1800154635 dt 25.04.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 738 2018-04-25 2018-04-26 36921240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime transportinxenesish fat nr 169/58059913 dt 28.02.2018
Bashkia Kucove (0217) Mevlude Rrokaj Kuēove 45,555 2018-03-19 2018-03-21 22821240012018 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 karburant pjese kembimi shpenzime transporti fat nr 162/12073564 dt 06.12.2017
Bashkia Kucove (0217) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Kuēove 69,646 2018-02-12 2018-02-13 8721240012018 Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime te tjera transporti takse vjetore e mjetit AA967PE fat nr 1800052215
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 6,362 2017-08-30 2017-08-31 79621240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001shpenzime transporti nxenesve fat nr 633/502888861 dt 31.07.2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 5,418 2017-08-30 2017-08-31 79721240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepagese transp nxenseve havaleas qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 430 2017-08-30 2017-08-31 79621240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepagese transp. mesuesve lumas qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 10,836 2017-08-28 2017-08-29 78121240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. nxenesve shk.Belesove Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 12,642 2017-08-28 2017-08-29 78021240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. nxenesve shk.Lumas Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 7,826 2017-08-28 2017-08-29 78221240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. nxenesve shk.Sheqez Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 9,288 2017-08-28 2017-08-29 78321240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. nxenesve shk.Sheqez Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 17,028 2017-08-24 2017-08-25 76521240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Sheqez Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 54,100 2017-08-24 2017-08-25 76921240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Lumas Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 24,682 2017-08-24 2017-08-25 77721240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp.nxenesve shk.Gege Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 27,692 2017-08-24 2017-08-25 77821240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp.nxenesve shk.Zdrave Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 34,314 2017-08-24 2017-08-25 77921240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp.nxenesve shk.Kozare Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,892 2017-08-24 2017-08-25 77221240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Goraj Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 5,456 2017-08-24 2017-08-25 76421240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Belesove Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,972 2017-08-24 2017-08-25 76621240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Kozare Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,064 2017-08-24 2017-08-25 77121240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Goraj Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 5,208 2017-08-24 2017-08-25 77521240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Perondi Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 12,986 2017-08-24 2017-08-25 77321240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Zdrave Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,462 2017-08-24 2017-08-25 77021240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Lumas Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 2,604 2017-08-24 2017-08-25 77621240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.18 Tetori Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,462 2017-08-24 2017-08-25 76821240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.HavaleasQershor 2017
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 3,612 2017-08-24 2017-08-25 77421240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Zdrave Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 10,836 2017-08-24 2017-08-25 76721240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 listepages transp. mesueve shk.Gege Qershor 2017
Bashkia Kucove (0217) SERJANI ER Kuēove 48,000 2017-07-28 2017-07-31 69921240012017 Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime te tjera transporti fat nr 200/ 38054896 dt 29.05.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave