Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,669 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 374,234.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 86,904 2019-06-06 2019-06-07 55021240012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenz. sig mjeti fat nr 28/68956878 dt 29.05.2019
Bashkia Kucove (0217) Atlantik - Shoqeri Sigurimesh Kuēove 19,704 2019-02-25 2019-02-27 20821240012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 siguracion mjeti fat nr 234/55420584 dt 12.02.2019
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 38,665 2018-08-28 2018-08-29 70421240012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 siguracion mjeti targa AA765 BV dhe AA083AT fat nr 34/40455120 dt 28.06.2018
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 86,904 2018-05-08 2018-05-09 41221240012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 takse rregj automjeti targa nr AA394RB DHE AA412RBfat nr 23/40455109 dt 27.04.2018
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 19,693 2018-03-29 2018-03-30 27721240012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenzime sig. mjeti fat nr 10/27106796 dt 21.02.2018
Bashkia Kucove (0217) INSIG SH.A Kuēove 19,000 2017-08-17 2017-08-18 74521240012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenzime sig.automjeti fat.nr15/32665688 dt.28.06.2017 bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 86,904 2017-05-24 2017-05-25 44321240012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenzime per siguracion mjete transporti fat nr 22/44492872 dt 27.04.2017
Bashkia Kucove (0217) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 16,460 2016-08-30 2016-08-31 56821240012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenz. sig. mjeti fat nr 2047078 dt 02.06.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave