Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,600 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 418,534.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) Rigerta Hoxha Kuēove 36,000 2020-04-27 2020-04-28 38421240012020 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 furnizime me materiale te tjera zyre fat nr 37/69216137 dt 26.02.2020 miratuar nga MFE
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 5,000 2019-11-15 2019-11-18 103021240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te tjera zyre fat nr 18/13252577 dt 29.10.2019
Bashkia Kucove (0217) SOFIA MYFTARI Kuēove 14,400 2019-11-04 2019-11-05 100721240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materilae te tjera zyre fat nr 222/76596792 dt 15.10.2019
Bashkia Kucove (0217) BNT ELECTRONIC`S Kuēove 8,400 2019-08-26 2019-08-27 78821240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te pergj. te zyres fat nr 690/78854935dt 02.07.2019
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 10,000 2019-05-22 2019-05-23 50721240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te pergjithshme zyre fat nr 13/13252570 dt 02.05.2019
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 10,000 2019-05-22 2019-05-23 50921240012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te pergjithshme zyre fat nr 07/13252560 dt 18.03.2019
Bashkia Kucove (0217) Emiljano Isollari Kuēove 21,000 2018-10-23 2018-10-24 85321240012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale zyre fat nr.36/10842490 dt 09.10.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 221,148 2018-05-17 2018-05-22 43821240012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre te tjera fat nr 61812661 dt 17.04.2018
Bashkia Kucove (0217) ANI VRUSHO Kuēove 4,800 2017-10-30 2017-10-31 95021240012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2124001 materiale te tjera fat nr 31/447579321 dt 11.07.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 37,500 2015-12-29 2015-12-30 92021240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme materiale zyre fat nr 9566561 dt 24.12.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) SOKOL RROKAJ Kuēove 3,306 2015-11-25 2015-11-26 78221240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim materiale pastrimi fat nr 26646770 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 32,680 2015-11-24 2015-11-26 77621240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale e kancelari fat nr 8295265 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) MIRJAN NIĒO (L32002002V) Kuēove 8,400 2015-11-12 2015-11-13 69521240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme pagese materiale te tjera fat nr 17513345 dt 21.09.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) LINDITA MERKO Kuēove 5,900 2015-02-06 2015-02-06 3421240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme shpenzime per materiale lektrike bashkia kucove kod.2124001 fat.7682051
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave