Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 660,270.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 19,836 2018-09-27 2018-09-28 76721240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni flethyrje e mandat arketime fat nr 36/61812690 dt 20.07.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 144,000 2018-09-27 2018-09-28 77321240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni bileta tregu fat nr 377/62526462 dt 27.08.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 18,120 2018-05-28 2018-05-29 47721240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dok tregu fat nr 213/62525498 dt 18.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 2,500 2018-03-02 2018-03-06 17021240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 14/11616269 dt 05.10.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 3,600 2018-03-05 2018-03-06 18921240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 11/11616266 dt 03.10.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 5,400 2017-09-15 2017-09-18 85121240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 37436279 dt 07.11.2016
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 90,000 2017-08-28 2017-08-29 79321240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 408/47572340 dt 27.07.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 2,800 2017-06-19 2017-06-20 54421240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 20/10918434 dt 18.04.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 14,280 2017-05-17 2017-05-18 40421240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 241/47572123 dt.15.05.2017 kont.1230 dt.18.04.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 25,200 2016-11-14 2016-11-14 762021240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni per sherb.pyjor fat nr 641/37436279 dt 07.11.2016 kontr nr 611/1 dt 28.10.2016 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 90,000 2016-09-29 2016-09-30 66121240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dok. bileta tregu fat nr 37436037 dt 26.07.2016
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuçove 44,184 2016-05-30 2016-05-31 37521240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 fat nr 31490282 dt 10.05.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 12,500 2015-10-29 2015-10-30 66521240012015 Blerje dokumentacioni materiale dhe dokument. zyre fat nr 7682250 dt 27.08.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuçove 11,760 2015-09-11 2015-09-11 47421240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per dokumentacion e materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.20940295
Bashkia Kucove (0217) DRITA XHAMBOLLATI Kuçove 9,800 2015-09-11 2015-09-11 47521240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat.8040452
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 29,650 2015-08-12 2015-08-13 35621240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per materiale e paisje tjera bashkia kucove kod.2124001 fat.7682233
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuçove 38,900 2015-06-03 2015-06-04 25021240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per kancelari e dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat.7682291
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuçove 10,500 2015-04-10 2015-04-10 14821240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat,20940266
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuçove 83,760 2015-03-20 2015-03-23 12321240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.18277898
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuçove 3,480 2015-02-03 2015-02-04 4521240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.18277895
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave