Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 833,850.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 90,000 2019-11-12 2019-11-14 102421240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje bileta tregu fat nr 461/788732888 dt 11.11.2019
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 13,500 2019-09-16 2019-09-17 85021240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 357/78873176 dt 06.09.2019
Bashkia Kucove (0217) ILIRJAN MANKA Kuēove 23,040 2019-04-25 2019-04-26 42621240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 06/51340275 dt 27.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 44,400 2019-01-28 2019-01-30 7121240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 materiale per zyrat fat nr 17/69451619 dt 07.12.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 2,640 2019-01-21 2019-01-22 5521240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 503/68522538 dt 09.11.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 19,836 2018-09-27 2018-09-28 76721240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni flethyrje e mandat arketime fat nr 36/61812690 dt 20.07.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 144,000 2018-09-27 2018-09-28 77321240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni bileta tregu fat nr 377/62526462 dt 27.08.2018
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 18,120 2018-05-28 2018-05-29 47721240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dok tregu fat nr 213/62525498 dt 18.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 2,500 2018-03-02 2018-03-06 17021240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 14/11616269 dt 05.10.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 3,600 2018-03-05 2018-03-06 18921240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 11/11616266 dt 03.10.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 5,400 2017-09-15 2017-09-18 85121240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 37436279 dt 07.11.2016
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 90,000 2017-08-28 2017-08-29 79321240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 408/47572340 dt 27.07.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 2,800 2017-06-19 2017-06-20 54421240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 20/10918434 dt 18.04.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 14,280 2017-05-17 2017-05-18 40421240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 241/47572123 dt.15.05.2017 kont.1230 dt.18.04.2017
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 25,200 2016-11-14 2016-11-14 762021240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni per sherb.pyjor fat nr 641/37436279 dt 07.11.2016 kontr nr 611/1 dt 28.10.2016 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 90,000 2016-09-29 2016-09-30 66121240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dok. bileta tregu fat nr 37436037 dt 26.07.2016
Bashkia Kucove (0217) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Kuēove 44,184 2016-05-30 2016-05-31 37521240012016 Blerje dokumentacioni 2124001 fat nr 31490282 dt 10.05.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 12,500 2015-10-29 2015-10-30 66521240012015 Blerje dokumentacioni - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale dhe dokument. zyre fat nr 7682250 dt 27.08.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,760 2015-09-11 2015-09-11 47421240012015 Blerje dokumentacioni - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per dokumentacion e materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.20940295
Bashkia Kucove (0217) DRITA XHAMBOLLATI Kuēove 9,800 2015-09-11 2015-09-11 47521240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat.8040452
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 29,650 2015-08-12 2015-08-13 35621240012015 Blerje dokumentacioni - Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale e paisje tjera bashkia kucove kod.2124001 fat.7682233
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 38,900 2015-06-03 2015-06-04 25021240012015 Blerje dokumentacioni - Kancelari shpenzime per kancelari e dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat.7682291
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 10,500 2015-04-10 2015-04-10 14821240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime per dokumentacion bashkia kucove kod.2124001 fat,20940266
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 83,760 2015-03-20 2015-03-23 12321240012015 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.18277898
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 3,480 2015-02-03 2015-02-04 4521240012015 Blerje dokumentacioni shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.18277895
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave