Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,669 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,309,300.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 337,006 2019-06-03 2019-06-05 54221240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 PMNZH bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 333,304 2019-02-06 2019-02-07 12721240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat mnz janar 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 353,773 2019-02-06 2019-02-07 12821240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat mnz janar 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 353,778 2019-01-09 2019-01-10 0221240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 pmnzh kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,996 2018-11-05 2018-11-06 87021240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,758 2018-08-08 2018-08-09 63021240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,449 2018-05-04 2018-05-07 39621240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,364 2018-05-04 2018-05-07 39721240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,474 2018-02-06 2018-02-07 8221240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2018 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 353,611 2018-01-16 2018-01-17 3721240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2017 PMNZSH bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 450,878 2017-08-03 2017-08-04 70521240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2017 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 294,429 2017-07-03 2017-07-04 62421240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2017 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,782 2017-06-01 2017-06-02 47921240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat maj 2017 MNZH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 249,782 2017-05-02 2017-05-03 36021240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat prill 2017 p m n zh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,205 2016-12-02 2016-12-02 82221240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat nentor 2016 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,448 2016-12-02 2016-12-02 82121240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat nentor 2016 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,432 2016-11-07 2016-11-08 74121240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat tetor 2016 PMNZH Bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,259 2016-07-06 2016-07-07 47121240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat qershor 2016 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,225 2016-06-02 2016-06-02 39721240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat maj 2016 pmnzh bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 245,347 2016-01-21 2016-01-21 3321240012016 Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta pagat dhjetor 2015 pmnzh kodi 2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave