Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,095,325.00 27 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 353,891 2019-05-06 2019-05-07 43321240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 MNZ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 333,585 2019-05-06 2019-05-07 43421240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 MNZ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,816 2018-12-04 2018-12-05 91321240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,919 2018-12-04 2018-12-05 91421240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 355,540 2018-10-02 2018-10-03 77721240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 PMNZSH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,262 2018-10-02 2018-10-03 77621240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 PMNZSH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,579 2018-06-04 2018-06-05 48021240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2018 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,439 2018-04-05 2018-04-06 30821240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat mars 2018 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 336,377 2018-03-09 2018-03-12 20421240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 333,129 2018-02-06 2018-02-07 8321240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2018 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,267 2017-12-01 2017-12-04 100721240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2017 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 350,733 2017-09-07 2017-09-08 81721240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2017 PMNZSH
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,874 2017-07-03 2017-07-04 62321240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat qershor 2017 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,024 2017-06-01 2017-06-02 48021240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat maj 2017 MNZ-ja
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 278,680 2017-03-07 2017-03-08 17021240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat shkurt 2017 PMNZH / bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 247,192 2017-03-07 2017-03-08 17121240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat shkurt 2017 PMNZH / bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,024 2017-02-06 2017-02-07 6121240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pgat janar 2017 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,693 2017-02-06 2017-02-07 6221240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat janar 2017 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,331 2017-01-11 2017-01-12 0221240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat dhjetor 2016bashkia pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,370 2017-01-11 2017-01-12 0121240012017 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 listepagese pagat dhjetor 2016 bashkia mnzh
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,556 2016-10-05 2016-10-05 67921240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat shtator 2016 MNZ
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 247,843 2016-10-05 2016-10-05 68021240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat shtator 2016 mnz
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,342 2016-09-05 2016-09-06 58821240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat gusht 2016 mnz bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 279,078 2016-08-03 2016-08-04 52921240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta pagat korrik 2016 pmnzsh kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 296,388 2016-05-06 2016-05-06 31321240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat prill 2016 bashkia p.m.n.z.sh.
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 248,414 2016-04-05 2016-04-05 22121240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta 2124001 pagat mars 2016 pmnzh kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 287,979 2016-02-12 2016-02-15 7521240012016 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta paga PMNZSH janar 2016 kodi 2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave