Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,665 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 91,278,288.00 152 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 220,583 2019-06-03 2019-06-05 54321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 gjendja civile bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 39,738 2019-05-09 2019-05-10 45621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 226,256 2019-05-09 2019-05-10 46121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 sektori ndihma ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 132,768 2019-05-09 2019-05-10 45021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 bujqesise e ushqimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 101,415 2019-05-09 2019-05-10 45121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 bujqesise e ushqimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,424 2019-05-09 2019-05-10 44821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 255,485 2019-05-09 2019-05-10 44921240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat prill 2019 policia bashkiake
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-03-05 2019-03-06 22721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,852 2019-03-05 2019-03-06 21621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 253,804 2019-03-05 2019-03-06 22221240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 policia bashkiake
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 142,628 2019-03-05 2019-03-06 22821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-03-05 2019-03-06 23421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sektori ndihma ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 165,533 2019-03-05 2019-03-06 22421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 ushqimi e bujqesise
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 208,921 2019-03-05 2019-03-06 23321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sherbimet publike
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 39,738 2019-03-05 2019-03-06 22921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 74,626 2019-03-05 2019-03-06 22321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 ushqimi e bujqesise
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 200,583 2019-02-08 2019-02-11 15021240092019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sherbime publike
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 135,737 2019-02-08 2019-02-11 14421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 654,581 2019-02-08 2019-02-11 13721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 255,458 2019-02-08 2019-02-11 13921240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat janar 2019 policia bashkiake
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 76,596 2019-02-08 2019-02-11 14721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 te mjedisit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-01-11 2019-01-14 1421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 sherb.pyjore
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 108,319 2019-01-11 2019-01-14 1521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 126,097 2019-01-11 2019-01-14 1721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 mbrojtjes dhe mjedisit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 76,596 2019-01-11 2019-01-14 1621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 mbrojtjes dhe mjedisit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 216,859 2019-01-11 2019-01-14 2121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 sek nd. ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 129,736 2019-01-09 2019-01-10 1021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 bujqesise dhe ushqimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 476,407 2019-01-09 2019-01-10 0621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 njesite administrative lumas /perondi/kozare
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 251,323 2019-01-09 2019-01-10 0921240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 policia bashkiake
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 201,602 2019-01-09 2019-01-10 0821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 aparati e drejtoria e te ardhurave
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-11-07 2018-11-12 88321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. kozare
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,225,236 2018-11-07 2018-11-08 88521240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 aparati bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-10-22 2018-10-23 84321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm./ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 185,246 2018-10-22 2018-10-23 84521240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm.perondi/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,185,816 2018-10-22 2018-10-23 84721240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-10-22 2018-10-23 84421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 nj. adm.kozare/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 188,683 2018-09-20 2018-09-21 76221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 perondi/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,099,362 2018-09-20 2018-09-21 76021240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 aparati bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-09-20 2018-09-21 76121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 lumas/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-08-08 2018-08-09 63921240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 gjendja civile/bashkia kv
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave