Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,740 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 81,880,880.00 172 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 219,491 2019-07-09 2019-07-10 64621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese paga qershor 2019 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 54,660 2019-07-09 2019-07-10 64821240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese paga qershor 2019ujitja dhe kullimi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 334,376 2019-07-01 2019-07-02 63821240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 137,437 2019-06-26 2019-06-27 60621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-06-26 2019-06-27 60821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 173,719 2019-06-26 2019-06-27 61221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 297,331 2019-06-26 2019-06-27 61421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 bashkia/urbanistika
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 433,985 2019-06-26 2019-06-27 60121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese maj 2019 bashkia njesite admin.Lumas Kozare Perondi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 26,356 2019-06-21 2019-06-24 59121240012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listeapagese pagat maj 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 54,660 2019-06-07 2019-06-10 55521240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese paga bordi i kullimit maj 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,393,746 2019-05-09 2019-05-10 44421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 562,159 2019-05-09 2019-05-10 44521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 179,218 2019-05-09 2019-05-10 45321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 54,660 2019-05-09 2019-05-10 45221240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 629,942 2019-03-05 2019-03-06 21221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 173,506 2019-03-05 2019-03-06 23121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 335,257 2019-03-05 2019-03-06 21421240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 226,088 2019-03-05 2019-03-06 23521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sektori ndihma ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 158,283 2019-02-08 2019-02-11 14121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bujqesie dhe ushqimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 141,174 2019-02-08 2019-02-11 14221240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,327,851 2019-02-08 2019-02-11 13621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 26,391 2019-02-08 2019-02-11 14321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-02-08 2019-02-11 14521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-02-08 2019-02-11 14821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 225,451 2019-02-08 2019-02-11 15121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sek. nd.ek
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2019-02-06 2019-02-07 12921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gjendja civile janar 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-01-11 2019-01-14 1921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 281,745 2019-01-11 2019-01-14 1821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 22,685 2019-01-11 2019-01-14 1321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,946 2019-01-09 2019-01-10 0121240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 pmnzh kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2019-01-09 2019-01-10 0321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 gjendje civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 191,232 2018-12-18 2018-12-19 94321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat perondi nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-12-18 2018-12-19 94121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat lumas nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-12-18 2018-12-19 94221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat kozare nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,038,277 2018-12-18 2018-12-19 94421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat aparati bashkia nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-12-13 2018-12-14 92621240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-12-13 2018-12-14 92421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-11-07 2018-11-12 88221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. lumas
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 189,495 2018-11-07 2018-11-08 88121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. perondi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-11-07 2018-11-08 88021240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 sherbimi pyjor
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave