Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,516 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 77,838,927.00 158 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 629,942 2019-03-05 2019-03-06 21221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 173,506 2019-03-05 2019-03-06 23121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 335,257 2019-03-05 2019-03-06 21421240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 226,088 2019-03-05 2019-03-06 23521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shkurt 2019 sektori ndihma ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 158,283 2019-02-08 2019-02-11 14121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bujqesie dhe ushqimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 141,174 2019-02-08 2019-02-11 14221240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,327,851 2019-02-08 2019-02-11 13621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 26,391 2019-02-08 2019-02-11 14321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-02-08 2019-02-11 14521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-02-08 2019-02-11 14821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 225,451 2019-02-08 2019-02-11 15121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat janar 2019 sek. nd.ek
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2019-02-06 2019-02-07 12921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gjendja civile janar 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-01-11 2019-01-14 1921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 281,745 2019-01-11 2019-01-14 1821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 22,685 2019-01-11 2019-01-14 1321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 332,946 2019-01-09 2019-01-10 0121240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 pmnzh kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2019-01-09 2019-01-10 0321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2018 gjendje civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 191,232 2018-12-18 2018-12-19 94321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat perondi nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-12-18 2018-12-19 94121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat lumas nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 198,372 2018-12-18 2018-12-19 94221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat kozare nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,038,277 2018-12-18 2018-12-19 94421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat aparati bashkia nentor 2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-12-13 2018-12-14 92621240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-12-13 2018-12-14 92421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2018 gjendja civile
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-11-07 2018-11-12 88221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. lumas
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 189,495 2018-11-07 2018-11-08 88121240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 nj.adm. perondi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-11-07 2018-11-08 88021240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 333,430 2018-11-05 2018-11-06 86921240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 2,996,641 2018-10-22 2018-10-23 84621240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2018 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-09-12 2018-09-13 73521240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-09-12 2018-09-13 73121240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,404 2018-09-07 2018-09-10 72121240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2018 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Kuēove 352,721 2018-08-08 2018-08-09 63121240012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 pmnzh bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 189,320 2018-08-08 2018-08-09 63421240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 perondi/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-08-08 2018-08-09 63221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 lumas/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 25,841 2018-08-08 2018-08-09 63321240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2018 sherbimi pyjor/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 195,738 2018-07-12 2018-07-13 59221240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2018 lumas/ bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 191,232 2018-07-12 2018-07-13 59321240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2018 perondi/ bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,060,733 2018-07-12 2018-07-13 59021240012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2018 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 214,641 2018-07-10 2018-07-11 58421240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2018 gjendja civile/ bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 95,041 2018-06-08 2018-06-11 48821240012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2018 bordi i kullimit
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave