Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,022 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 32,416,966.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,008,928 2019-06-14 2019-06-19 58821240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,210,050 2019-06-14 2019-06-19 58921240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 1,439,765 2019-06-14 2019-06-19 56721240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) DHJONIS Kuēove 59,800 2018-09-07 2018-09-13 72021240012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garanci objekti"rik. zyrash bashkise " akt kolaudimi dt 17.02.2017 certifikate garancie objekti dt 06.04.2018
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuēove 1,473,069 2017-10-10 2017-10-13 88821240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthimgarancie sistemi ujitjes e kullimit perondi kozare aktkolaudimi dt 14.09.2016 certfikate garancie dt 20.09.2017 urdher brendshem nr 343 dt 06.10.2017 per clirim garancie
Bashkia Kucove (0217) SALILLARI Kuēove 946,242 2017-07-11 2017-07-17 64821240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie objekti kuz lagja 1 maj kucove
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 7,002,071 2017-05-05 2017-05-09 37721240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik rruge Kristaq Lacka e Qemal stafa akt kolaudimi dt 11.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuēove 1,896,906 2016-12-06 2016-12-21 83321240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie /rik. KUZ magjat perondi sit. perf. dt 20.05.2013 vend. gjykate nr 527 dt 13.04.2016 aktkolaudimi dt 15.05.2013 certif. marrje ne dorezim dt 20.05.2014 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 487,461 2016-08-29 2016-08-31 56021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie objekti rik. kuz l. 11 janari akt marrje ne dorezim dt 28.07.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,497,103 2016-06-10 2016-06-21 41021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. rruge lumas-shuaipllare-katundas certif. merrje ne dorezim dt 03.05.2016
Bashkia Kucove (0217) TOTILA Kuēove 2,244,831 2016-06-10 2016-06-21 40821240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. rruge sheqes-vodes-korride certifik marrje ne dorezim dt 07.03.2016s
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,976,988 2016-05-20 2016-05-26 36721240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rruga naftetari dt 19.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuēove 1,046,317 2016-04-19 2016-04-20 25221240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. ujsjellsi rreth tapi perondi/ bashkia kv bledi shpk
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuēove 127,435 2016-04-19 2016-04-20 25121240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. kuz magjat perondi / bashkia kv bledi shpk
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave