Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 23,758,223.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) DHJONIS Kuçove 59,800 2018-09-07 2018-09-13 72021240012018 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garanci objekti"rik. zyrash bashkise " akt kolaudimi dt 17.02.2017 certifikate garancie objekti dt 06.04.2018
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuçove 1,473,069 2017-10-10 2017-10-13 88821240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthimgarancie sistemi ujitjes e kullimit perondi kozare aktkolaudimi dt 14.09.2016 certfikate garancie dt 20.09.2017 urdher brendshem nr 343 dt 06.10.2017 per clirim garancie
Bashkia Kucove (0217) SALILLARI Kuçove 946,242 2017-07-11 2017-07-17 64821240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie objekti kuz lagja 1 maj kucove
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuçove 7,002,071 2017-05-05 2017-05-09 37721240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik rruge Kristaq Lacka e Qemal stafa akt kolaudimi dt 11.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuçove 1,896,906 2016-12-06 2016-12-21 83321240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie /rik. KUZ magjat perondi sit. perf. dt 20.05.2013 vend. gjykate nr 527 dt 13.04.2016 aktkolaudimi dt 15.05.2013 certif. marrje ne dorezim dt 20.05.2014 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuçove 487,461 2016-08-29 2016-08-31 56021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie objekti rik. kuz l. 11 janari akt marrje ne dorezim dt 28.07.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuçove 2,497,103 2016-06-10 2016-06-21 41021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. rruge lumas-shuaipllare-katundas certif. merrje ne dorezim dt 03.05.2016
Bashkia Kucove (0217) TOTILA Kuçove 2,244,831 2016-06-10 2016-06-21 40821240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. rruge sheqes-vodes-korride certifik marrje ne dorezim dt 07.03.2016s
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuçove 5,976,988 2016-05-20 2016-05-26 36721240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rruga naftetari dt 19.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuçove 1,046,317 2016-04-19 2016-04-20 25221240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. ujsjellsi rreth tapi perondi/ bashkia kv bledi shpk
Bashkia Kucove (0217) BLEDI (J64103426M) Kuçove 127,435 2016-04-19 2016-04-20 25121240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. kuz magjat perondi / bashkia kv bledi shpk
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave