Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
UNIONBANKSHA 40,840,844.00 183 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,160 2019-11-11 2019-11-12 134821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 172,380 2019-10-18 2019-10-21 121921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 514,831 2019-10-18 2019-10-21 122721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VERBERISE TETOR 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 507,779 2019-09-25 2019-09-26 112921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 119,780 2019-09-18 2019-09-19 109221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 486,115 2019-08-20 2019-08-21 97721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE PER BASHKIA KORCE DHE NJ.ADM VOSKOPOJE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 124,180 2019-08-15 2019-08-16 95421220012019 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE NJ.ADM VOSKOPOJE MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTEPAGESES VENDIM NR.7 DT 07.08.2019,SHKRESE NR.1282/1 PROT DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 489,415 2019-07-22 2019-07-23 84121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 124,180 2019-07-15 2019-07-17 82121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHEM EKONOMIKE QERSHOR 2019, VENDIM NR.6 DT 03.07.2019, SHK.NR.1115/1 PROT DT 03.07.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 499,955 2019-06-24 2019-06-25 72421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI QERSHOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 124,180 2019-06-12 2019-06-13 67421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MAJ 2019, VENDIM NR.5 DT 05.06.2019, SHK.NR.942/1 DT 05.06.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 492,715 2019-05-23 2019-05-24 60821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VEREERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MAJ 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 117,340 2019-05-14 2019-05-15 56521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2019, VENDIM NR.4 DT 07.05.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 364,918 2019-04-25 2019-04-26 50621220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.38 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.342 DT 25.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 503,255 2019-04-24 2019-04-25 47521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 103,840 2019-04-10 2019-04-11 40721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2019, VENDIM NR.3 DT 02.04.2019, SHK.NR.625/1 DT 03.04.2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 485,475 2019-03-26 2019-03-27 33621220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 101,240 2019-03-19 2019-03-20 30921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2019, VENDIM NR.2 DT 06.03.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 541,475 2019-02-22 2019-02-25 19521220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHKURT 2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 92,780 2019-02-18 2019-02-20 18121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2019, VENDIM NR.1 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 92,780 2019-02-18 2019-02-19 18121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2019, VENDIM NR.1 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 177,436 2019-02-14 2019-02-15 16821220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 68,000 2019-02-13 2019-02-14 16321220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRJE NE PANAIRIN: SHQIPERIA PUNON TOKEN,URDHER NR.84 DT 12.02.19, URDHER NR.578 DT 24.09.2018, FTESE PER NEGOCIATA DT 25.09.2018, RAPORT DT 28.09.2018, KONTRATE DT 28.09.18, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 474,935 2019-01-25 2019-01-28 6221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES JANAR 2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 97,640 2019-01-17 2019-01-18 2721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2018, VENDIM NR.12 DT 28.12.2018, SHKRESE NR.354 PROT DT 28.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 96,000 2018-12-27 2018-12-28 131621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIM PAAFTESISE, TE VEREBERIT SIPAS VKM NR.754 DT 19.12.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 48,000 2018-12-27 2018-12-28 132121220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIM NDIHMA EKONOMIKE SIPAS VKM NR.754 DT 19.12.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 491,423 2018-12-19 2018-12-20 121521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES DHJETOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 97,640 2018-12-17 2018-12-18 119921220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2018, VENDIM NR.11 DT 10.12.2018, SHK.NR.328 PROT DT 10.12.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 531,068 2018-11-20 2018-11-21 1136221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, SHTESES PER INVALIDET E PUNES NENTOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 92,060 2018-11-12 2018-11-13 112721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2018, VENDIM NR.10 DT 05.11.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 536,068 2018-10-24 2018-10-25 104921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 85,820 2018-10-10 2018-10-11 99721220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2018, VENDIM NR.9 DT 04.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 495,728 2018-09-25 2018-09-26 92321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES SHTATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 115,720 2018-09-13 2018-09-14 87621220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2018, VENDIM NR.8 DT 07.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 509,358 2018-08-28 2018-08-29 83021220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, VEREBERISE GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 107,800 2018-08-10 2018-08-13 77321220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MUAJI KORRIK 2018, VENDIM NR.7 DT 02.08.2018, SIPAS LISTPAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 509,788 2018-07-24 2018-07-25 69321220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, INVALIDET E PUNES KORRIK 2018, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 95,800 2018-07-13 2018-07-16 64521220012018 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE QERSHOR 2018, VENDIM NR.6 DT 05.07.2018, LISTE PAGESE NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 519,688 2018-06-27 2018-06-28 57221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE,VERBERISE, INVALIDET E PUNES QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave