Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SotiraqNunka(L74124001T) 1,525,800.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 73,199 2020-01-31 2020-02-03 157221220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE,U.P NR.1005 DT 15.11.2019, FTESE PER OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.11.2019,P.V VLRES.DT 19.11.19, P.V SHP.FITUESI DT 19.11.2019,FAT.NR.05 DT 03.12.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 68,132 2019-10-18 2019-10-21 122421220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER TE FTUARIT PER DITA NDERKOMB.E MOSHES SE TRETE, U.P NR.818 DT 25.09.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 24.09.19, P.V VLERESIMI DT 27.09.19, FAT.NR.20 DT 01.10.2019, UB 37169 DT 18.10.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 122,833 2019-10-18 2019-10-21 122321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) AKOMODIM PER PJESEMARRESIT PER PROJEKTIN DITA PA MAKINA, U.P NR.779 DT 12.09.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 11.09.2019, P.V VLERESIMI DT 16.09.2019, FAT.NR.10 DT 22.09.2019, UB 37168 DT 18.10.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,279 2019-09-12 2019-09-13 106521220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E RAKISE, U.P NR.652 DT 01.08.2019,FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 31.07.2019, P.V VLERESIMI DT 05.08.2019, FAT.NR.16 DT 15.08.2019, UB 36868 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 776,132 2019-07-25 2019-07-26 87321220012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE VESHMBATHJE PER NX.ROME,EGJIPTIANE DHE JETIM,U.P NR.545 DT 01.07.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 28.06.2019,P.V VLERES.DT 03.07.19,P.V SHP.FITUESI DT 04.07.19,FAT.NR.43,F.H NR.54 DT 15.07.19, UB36624
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 84,960 2019-07-15 2019-07-17 81821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FESTA E VITHKUQIT,U.P NR.498 DT 20.06.19, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 19.06.2019,P.V VLERES.DT 24.06.2019,P.V SHP.FIT.DT 25.06.19,FAT.NR.14 DT 28.06.2019, UB 36536
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,266 2019-07-15 2019-07-16 81721220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FETSA E VOSKOPOJES,U.P NR.484 DT 17.06.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 19.06.19,U.P NR.494 DT 19.06.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FON.LIM. DT 19.06.19,P.V VLERES.DT 21.06.19,FAT.NR.13 DT 24.06.19, UB36535
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,400 2019-06-18 2019-06-19 70021220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER PROJEKTIN FESTA E DRENOVES, U.P NR.402 DT 16.05.2019,,FTESE OFERTE,DT 16.05.2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.05.19,P.V VLERS. DT 20.05.2019, ETJ FAT.NR.16 DT 21.05.19,U B 35327 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 69,599 2019-06-18 2019-06-19 70321220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER PROJEKTIN FESTA E MBORJES U.P NR.445 DT 28.05.2019,,FTESE OFERTE,DT 28.05.2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.05.19,P.V VLERS. TE OFERTAVE DT 30.05.2019, ETJ FAT.NR.25 DT 06.06.2019 U B 36330 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 72,000 2018-10-23 2018-10-24 103621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE: DITA NDERKOMBETARE E MOSHES SE TRETE, U.P NR.51 DT 28.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 02.10.2018, FAT.NR.14 DT 05.10.2018, UB 34425 DT 23.10.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave