Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SHKELQIMKURTI 1,101,055.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 89,940 2019-10-22 2019-10-23 124321220012019. Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE SHHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E MOLLES U.P NR.747 770 DT 06/09.10.2019, FT OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 04.09.2019, P.V V OFI DT 12.09.2019,NJOF ANULLDT 10 09 19 P V DT 23 09 19 FAT..04 DT 23.09.19,
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 71,999 2019-09-12 2019-09-13 106921220012019. Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E DARDHES, U.P NR.656 DT 02.08.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 01.08.2019, P.V VLERESIMI DT 06.08.2019, FAT.NR.343 DT 16.08.2019, UB 36874 DT 12.09.2019
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 59,880 2019-09-03 2019-09-04 104421220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FESTA E LAKRORIT, U.P NR.624 DT 23.07.19, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 22.07.19, P.V VLERES.DT 25.07.19, FAT.NR.340 DT 05.08.19, UB 36817 DT 03.09.19
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 29,880 2019-04-25 2019-04-26 49921220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE MARRJE ME QERA EKRAN LED,FONI,NDRICIM, U.P NR.268 DT 05.04.2019,FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 05.04.2019,P.V VLERS.DT 09.04.2019, FAT.NR.304 DT 12.04.19, UB 35887 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 191,999 2018-12-27 2019-01-07 129521220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA EKRAN LED,FONI,NDRICIM PER PROJ.FESTIVALI I VJESHTES,U.P NR.55 DT 05.10.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 04.10.18, P.V VLERSIMI DT 09.10.18, FAT.NR.243,249 DT 17/26.10.2018 UB 35120 DT 27.12.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 118,200 2018-12-27 2018-12-28 129121220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHP.PER INC.DHE CD NE KUADER TE PROJ.LIBRI I SERENATAVE,U.P NR.50,52 DT 27.09.18, 01.10.18,NJOF.ANULL.DT 01/03.10.18,U.P NR.54 DT 04.10.18,FT.OFERTE,P.V DT 08.10.18,P.V SHP.FIT.DT 10.10.18,FAT.235,F.H 97 DT 17.10.18
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 119,999 2018-07-09 2018-07-10 61921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT :DITA E NDERKOMB.E FEMIJEVE JETIME U.P NR.19 DT 03.05.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDIT LIMIT DT 02.05.18,P.V VLERESIMI DT 07.05.2018, FAT.NR.173 DT 18.05.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 10,799 2018-06-21 2018-06-22 53821220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E FEMIJEVE JETIME URDHER PROKURIMI NR18 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FAT NR 174 DT 18.05.18 FL HY NR 34 DT 18.05.2018 U B NR 33546 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 143,999 2018-06-21 2018-06-22 54021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MARRJE ME QERA PER FONI,EKRAN,NDRICIM PER PROJEKTE U.P NR.22 DT 08.05.2018;FOFERTE DT.08.05.2018, P.V DT 08;10.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.05.2018,FAT.NR.175 DT 14.05.2018 UB 33550;DOK.SISTEMI
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 59,880 2018-04-18 2018-04-19 30421220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.3 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.147 DT 08.03.2018, F.H NR.13 DT 08.03.2018 UB 32933 DT 18.04.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 37,800 2018-04-16 2018-04-17 28921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER REGJISTRIM VIDEOKLIPI NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.4 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.146 DT 06.03.2018, F.H NR.11 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 50,280 2018-02-19 2018-02-20 10621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT DITA NDERKOMB.E PAK U.P NR.96 DT 13.11.2017, FTESE OFERTE, P.V DT 15.11.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.11.2017,FAT.NR.110 DT 01.12.2017 UB 32564 DT 19.02.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 19,200 2017-11-02 2017-11-03 99921220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001)SHPENZIME TRANSPORTI PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES 2017 URDHER PROKURIMI NR.78 E FTESA PER OFERTE DT 25.09.2017 PROCESVERBALI DT 09.10.2017 FATURA NR 91 DT 09.10.2017 URDHER BLERJE NR 31610 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 97,200 2017-11-02 2017-11-03 100021220012017 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001)SHPENZIME QERAMARRJE PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES 2017 URDHER PROKURIMI NR.75 E FTESA PER OFERTE DT 21.09.2017 PROCESVERBALI DT 25.09.2017 FATURA NR 87 DT 09.10.2017 URDHER BLERJE NR 31611 DT 02.11.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave