Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SelvijeAbasllari 419,520.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korēe 142,680 2019-10-18 2019-10-21 123221220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJEKTIN FESTIVALI I VJESHTES, U.P NR.782 DT 16.09.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 16.09.2019, P.V VLERES.DHE P.V SHPALLJE FITUESI DT 18.09.2019,FAT.NR.98 DT 20.09.19, UB 37170 DT 18.10.19
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korēe 96,960 2018-12-27 2018-12-28 129021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHKOPINJ PER PERS.ME AFTESI TE KUFIZ.PER PROJ.DITA E SHKOPIT TE BARDHE,U.P NR.53 DT 01.10.18,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 03.10.18,P.V SHP.FITUESI DT 04.10.18,FAT.NR.86 DT 11.10.18,F.H NR.94 DT 11.10.18, UB 35113
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korēe 179,880 2018-08-09 2018-08-10 76421220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PER NGROHJE ( DRU ZJARRI ) U.P NR 28 DT 09.07.2018 FT OFERTE DT 09.07.2018 P V I LLOG SE FONDIT LIMIT DT 06.07.2018 P V DT 09 07 2018 P V DT 18.07 18 FAT.NR.59 DT 18.07.18, F.H NR.59 DT 18.07.18,U B 33895
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave