Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
SOTIRAQPLASARI 1,205,981.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 130,800 2018-04-10 2018-04-11 27221220012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, VAJ,FILTRA,MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.107 DT 07.12.2017, FTESE PER OFERTE DT 07.12.2017, P.V DT 12.12.2017, FAT.NR.857 DT 18.12.2017, F.H NR.94 DT 18.12.2017 UB 32828 DT 10.04.2018
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 632,400 2017-06-06 2017-06-07 48921220012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI,VAJ,FILTRA, MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.23 DT 20.04.2017 FTESE OFERTE 20.04.2017 P.V DT 24.04.2017 FAT.618,619,621,622,623,624,627 DT 03.05.2017,04.05.2017,05.05.2017,08.05.2017 F.H NR.25-31
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 142,800 2017-02-08 2017-02-14 9121220012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, RIPARIM & MIREMBAJTJE MJETI FAT.469 DT 30.12.2016 F.H 144 DT 30.12.2016 U.P91 DT 28.12.2016, PROCES VERBAL DT 29.12.2016 U.B 29950
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 25,200 2017-02-08 2017-02-14 9221220012017 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) VAJ & FILTRA U.P 92 DT 28.12.2016, PROCES VERBAL 29.12.2016 FAT.468 DT 30.12.2016 F.H 143 DT 30.12.2016 U.B 20951
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 274,781 2016-12-30 2016-12-30 140521220012016 Karburant dhe vaj 2122001 BASHKIA KORCE MIRREMBAJTJE AUTOMJETI FAT 454/455/456/458/459 DT 21.12.2016 FH 134/135/DT 21.12.16 UP86 DT 09.12.2016 FTESE PER OFERTE 09.12.16 PROCES VERBAL VLERESIMI OFERTAVE 12.12.2016 PRINTIMETE E SISTEMIT
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave