Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SOTIRAQPLASARI 1,205,981.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korēe 130,800 2018-04-10 2018-04-11 27221220012018 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, VAJ,FILTRA,MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.107 DT 07.12.2017, FTESE PER OFERTE DT 07.12.2017, P.V DT 12.12.2017, FAT.NR.857 DT 18.12.2017, F.H NR.94 DT 18.12.2017 UB 32828 DT 10.04.2018
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korēe 632,400 2017-06-06 2017-06-07 48921220012017 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI,VAJ,FILTRA, MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.23 DT 20.04.2017 FTESE OFERTE 20.04.2017 P.V DT 24.04.2017 FAT.618,619,621,622,623,624,627 DT 03.05.2017,04.05.2017,05.05.2017,08.05.2017 F.H NR.25-31
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korēe 142,800 2017-02-08 2017-02-14 9121220012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, RIPARIM & MIREMBAJTJE MJETI FAT.469 DT 30.12.2016 F.H 144 DT 30.12.2016 U.P91 DT 28.12.2016, PROCES VERBAL DT 29.12.2016 U.B 29950
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korēe 25,200 2017-02-08 2017-02-14 9221220012017 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) VAJ & FILTRA U.P 92 DT 28.12.2016, PROCES VERBAL 29.12.2016 FAT.468 DT 30.12.2016 F.H 143 DT 30.12.2016 U.B 20951
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korēe 274,781 2016-12-30 2016-12-30 140521220012016 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE MIRREMBAJTJE AUTOMJETI FAT 454/455/456/458/459 DT 21.12.2016 FH 134/135/DT 21.12.16 UP86 DT 09.12.2016 FTESE PER OFERTE 09.12.16 PROCES VERBAL VLERESIMI OFERTAVE 12.12.2016 PRINTIMETE E SISTEMIT
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave