Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SOLIDGROUP 223,800.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 100,260 2017-10-17 2017-10-18 94621220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001-BASHKIA KORCE MATERIALE KONSUMI (PASTRIMI) U.P NR.71 I FT. PER OF. DT 13.09.2017, P.V DT 15.09.2017, FAT. NR.125 DT 18.09.2017, F.H NR.65 DT 18.09.2017
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 85,140 2016-12-28 2016-12-29 136821220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI U.B.NR.29762 DT.28.12.2016 U.P.NR.81 E FT./OF.DT.30.11.2016 PROCESV.DT.01.12.2016 ,PROCESV.DT.05.12.2016 LIK.FAT.NR.175 DT.05.12.2016, F./HYRJE NR.118 DT.05.12.2016
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 38,400 2016-09-21 2016-09-21 95121220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 110 DATE 29.09.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave