Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SOFIJETOPUZI 22,568.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 1,386 2017-03-15 2017-03-16 20721220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI RIKONS.I MUZEUT BRATKO U.P 75 DT 07.11.2016 P.V 08.11.2016 KONTRATE 10.11.2016 FAT.98 DT 28.12.2016 UB 30135
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 9,786 2017-03-02 2017-03-03 17421220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI SISTEMIM ASFALTIM I RRUGES HYRESE FSHATI BULGAREC U.P 76 DT 07.11.2016 P.V 08.11.2016 KONTRATE 10.11.2016 FAT.96 DT 26.12.2016 UB 30061
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 3,650 2017-03-02 2017-03-03 17521220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE U.P 69 DT 05.10.2016 P.V 06.10.2016 KONTRATE 10.10.2016 FAT.95 DT 23.12.2016 UB 30062
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 1,146 2017-03-02 2017-03-03 17321220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI SISTEMIM ASFALTIM I TERRITORIT PRAPA PALLATIT TE KINEZEVE U.P 77 DT 09.11.2016 P.V 14.11.2016 KONTRATE 16.11.2016 FAT.97 DT 28.12.2016 UB 30060
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 6,600 2016-06-13 2016-06-13 59921220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE MBIKQYRJE OBJEKTI:REHAB.KANALI KRYESOR UJITES DEGA E DJATHTE E REZERVUARIT GJANC FAT.69 DT 26.05.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave