Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SIMAKUSHPK 68,678,591.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 1,606,277 2020-04-29 2020-04-30 39121220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFA.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13, U.P NR.34 DT 05.11.2018,BUL.NR.6 DT 11.02.2019,KONT.DT 27.02.19,AMEND.KONT.DT 02.09.19,SIT.PERF.DT 22.10.19,C.P.M.D.DT 23.12.19,FAT.785 16.11.19,UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,292,537 2020-04-29 2020-04-30 38921220012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13 DHE 18, U.P NR.24 DT 20.06.2018, BULETIN NR.34 DT 27.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.PERF.DT 25.05.2019, CERT.PERK.MARR.DOR.DT 10.06.2019,FAT.766 DT 08.08.2019,UB34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 11,984,906 2019-11-07 2019-11-08 133521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FIT.DT 17.08.18,KONT.DT 04.09.18,SIT.PERF,AKT KOL.ETJ,FAT.NR.766 DT 08.08.19,UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 8,148,319 2019-10-21 2019-10-22 123921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.4 DT 15.09.19,FAT.NR.776 DT 17.10.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 2,688,481 2019-09-27 2019-09-30 114421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FIT.DT 17.08.18,KONT.DT 04.09.18,SIT.PERF,AKT KOL.ETJ,FAT.NR.766 DT 08.08.19,UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,929,889 2019-07-30 2019-07-31 89221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.3 DT 19.07.19,FAT.NR.764 DT 26.07.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,122,847 2019-06-25 2019-06-26 73521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.2 DT 19.06.19,FAT.NR.758 DT 24.06.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 562,327 2019-06-17 2019-06-18 69721220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.1 DT 02.05.19,FAT.NR.755 DT 07.05.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 2,919,546 2019-05-14 2019-05-15 56321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.3,FAT.NR.751 DT 22.02.2019, UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 7,600,000 2019-05-10 2019-05-13 54221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.DHE KANALIZIM I RRUGEVE NE BLLOK BANIMI LGJ.5 DHE 13,U.P NR.34 DT 05.11.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.02.2019,KONT.DT 27.02.2019,SIT.NR.1 DT 02.05.19,FAT.NR.755 DT 07.05.19 UB35446
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 8,152,857 2019-04-09 2019-04-10 40221220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST. ASF.NE RRUG.E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P 21 DT 18.06.18,NJOF.ANULL.U.P NR.24 DT 20.06.18 RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.3,FAT.NR.751 DT 22.02.2019, UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 1,900,000 2019-02-08 2019-02-11 14321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SISTEMIM ASF.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P NR.21,24 DT 18/20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.2,FAT.NR.150 DT 03.12.2018, UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 3,506,451 2018-12-26 2018-12-28 126721220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E QYTETIT LGJ.4,5,6,8,13,18, U.P NR.24 DT 20.06.18, FORM.NJOFTIM FITUESI,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 17.08.2018,KONTARTE DT 04.09.18, SIT.NR.2, FAT.NR.150 DT 01.12.2018,BULETIN NR.25,34,36, UB 34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 4,555,219 2018-10-26 2018-10-29 108221220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASFAL.NE RRUGET E QYTETIT (LGJ.NR.4,5,6,8,13 DHE 18),U.P NR.21 (ANULLUAR), U.P NR.24 DT 20.06.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018,FAT.NR.145 DT 01.10.18,UB34009
Bashkia Korce (1515) SIMAKU SHPK Korēe 4,708,935 2018-10-04 2018-10-05 98321220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SISTEMIM ASFALTIM NE RRUGET E QYTETIT (LGJ.NR.4,5,6,8,13 DHE 18),U.P NR.24 DT 20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONTARTE DT 04.09.2018,FAT.NR.145 DT 01.10.2018,SIT.NR.1 DT 28.09.18
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave