Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SIGMAINTERALBANIANVIENNAINSURANCEGROUP 161,400.00 2 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Korēe 66,500 2019-10-09 2019-10-10 119521220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.760 DT 10.09.2019, FTESE FOERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 09.09.2019, P.V VLERESIMI DT 12.09.2019, POLICE NR.312,313,314 DT 13.09.2019, UB 37078 DT 09.10.2019
Bashkia Korce (1515) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Korēe 94,900 2018-09-21 2018-09-24 90221220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.38 DT 10.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 07.09.2018, P.V VLERESIMI DT 12.09.2018, FAT.NR.432,434,435,436 DT 13/15.09.2018, UB 34163 DT 21.09.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave