Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SHTYPSHKRONJAELETRAVEMEVLERE 8,343,528.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 302,400 2020-02-28 2020-03-02 19121220012020 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME, KONTRATE DT 23.01.2020, FAT.NR.33 DT 07.02.2020, F.H NR.5 DT 07.02.2020, P.V MARR.DOR.DT 07.02.2020, URDHER NR.135 DT 27.02.2020, UB 38006
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 478,800 2019-10-15 2019-10-16 120621220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME, KONTRATE DT 13.08.2019, URDHER NR.675 DT 13.08.2019, FAT.NR.385, 399 DT 17/26.09.2019, F.H NR.69,74 DT 17/26.09.2019, URDHER NR.888 DT 14.10.2019, UB 37136 DT 15.10.2019
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 25,200 2019-10-03 2019-10-04 118921220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME, KONTRATE DT 13.08.2019, URDHER NR.675 DT 13.08.2019, FAT.NR.355 DT 04.09.2019, F.H NR.68 DT 04.09.2019, URDHER NR.859 DT 03.10.2019, UB 37022 DT 03.10.2019
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 100,800 2019-07-04 2019-07-05 80121220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPTYPSHKRIME (BLLOQE ADMINISTRATIVE) KONTRATE DT 29.05.2019, FAT.NR.217 DT 06.06.2019, F.H NR.40 DT 06.06.2019, URDHER NR.553 DT 04.07.2019, UB 36456 DT 04.07.2019
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 2,594,760 2019-04-17 2019-04-18 43521220012019 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 30.01.2019, FAT.NR.35,38,53,57,68,87 DHE F.H NR.3,4,7,9,10,17 DT 18/19/28.02.2019, 01/08/21.03.2019, URDHER NR.313 DT 16.04.2019 UB 35817
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 1,023,000 2018-12-27 2018-12-28 128621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME (BLLOQE ADMINISTRATIVE) KONTRATE DT 18/22/30.10.2018,FAT.NR.473,489 DT 19/31.10.2018,FAT.NR.500,531 DT 07/27.11.2018, F.H NR.100,105 DT 19/31.10.2018, NR.109,126 DT 07/27.11.2018, URDH.NR.659,712,727,780
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 28,200 2018-10-09 2018-10-10 99021220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 06.08.2018, FAT.NR.423 DT 28.09.2018, F.H NR.82 DT 28.09.2018, URDHER NR.611 DT 03.10.2018, UB 34296 DT 09.10.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 108,000 2018-08-27 2018-08-28 82221220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 03.07.2018, FAT.NR.351 DT 02.08.2018, F.H NR.67 DT 02.08.2018, UB 33980 DT 27.08.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 160,320 2018-08-14 2018-08-15 78421220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME BLLOQE ADMINISTRATIVE KONTRATE DT 03.07.2018, FATURA.NR.338 DT 25.07.2018, FLETE HYRJE NR.62 DT 25.07.2018 URDHER NR.449 DT 25.07.2018 URDHER BLERJE NR 33920 DT 14.08.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 725,400 2018-06-21 2018-06-22 53521220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME BLLOQE ADMINISTRATIVE KONTRATE DT 20.04.2018, FAT.NR.201 NR 202 DT 14.05.2018, F.H NR.32 NR 33 DT 14.05.2018 URDHER NR.337 DT 11.06.2018 U B 33543 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 483,120 2018-02-08 2018-02-09 7621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 18.01.2018, FAT.NR.19 DT 25.01.2018, NR.29 DT 01.02.2018, F.H NR.4 DT 25.01.2018, NR.7 DT 02.02.2018 URDHER NR.69 DT 07.02.2018 UB 32455 DT 08.02.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 13,200 2017-12-22 2017-12-29 118521220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME SHTOJCE KONTRATE DT 14.11.2017, FAT.NR.645 DT 05.12.2017, F.H NR.89 DT 05.12.2017, URDHER NR.877 DT 21.12.2017 UB 32213 DT 22.12.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 3,960 2017-11-20 2017-11-21 107221220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 18.10.2017, FAT.NR.588 DT 03.11.2017, F.H NR.81 DT 03.11.2017, URDHERN NR.789 DT 16.11.2017 UB 31771 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 592,800 2017-09-26 2017-09-27 88121220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017, FAT.NR.627 DT 1109.2017, F.H NR.63 DT 11.09.2017, URDHER NR.627 DT 26.09.2017 UB 31390 DT 26.09.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 109,440 2017-09-12 2017-09-13 80921220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017, FAT.NR.440 DT 22.08.2017, F.H NR.59 DT 22.08.2017, URDHER NR.540 DT 08.09.2017 UB 31295 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 164,160 2017-08-04 2017-08-07 70221220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017 FAT.NR.397 DT 25.07.2017, F.H NR.52 DT 25.07.2017, URDHER NR.481 DT 02.08.2017 UB 31138 04.08.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 15,900 2017-07-19 2017-07-20 64321220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE 23.06.2017 FAT.NR.370 DT 10.07.2017 F.H NR.48 DT 10.07.2017 URDHER NR.435 DT 17.07.2017 UB 31038 19.07.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 7,200 2017-06-14 2017-06-15 51121220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE SHTOJCE KONTRATE NR.271/1 PROT DT 18.05.2017 NR.2226 PROT DT 16.05.2017 FAT.NR.288 DT 30.05.2017 URDHER NR.347 DT 12.06.2017 UB 30804 DT 14.06.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 478,284 2017-02-27 2017-02-28 14521220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER SHTYPSHKRIME KONTRATE 07.02.2017 FAT.48, 49 DT 20.02.2017 F.H 10, 11 DT 20.02.2017 U.B 30037
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 14,400 2016-12-23 2016-12-27 134221220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT 696 DATE 13.12.2016 KONTRATE NR6345 DT30.11.2016 URDHER NR.675 DATE 16.12.2016 FLETE HYRJE 122 DATE 13.12.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 240,000 2016-11-07 2016-11-08 112321220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT 616 DATE 25.10.2016 KONTRATE NR.5457 DATE 14.10.2016 FLETE HYRJE 101 DATE 25.10.2016 URDHER NR.558 DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 184,800 2016-10-10 2016-10-11 100121220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT 522 DATE 19.09.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 267,240 2016-06-09 2016-06-09 59021220012016 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME FAT.295 DT 01.06.16
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 12,780 2016-05-12 2016-05-13 44721220012016 Blerje dokumentacioni 2122001BASHKIA KORCE SHPENZ PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE DHE VERTETIME FAT 221 DATE 27.04.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korēe 209,364 2015-12-15 2015-12-16 104921220012015 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT.568,589 DT 20.11.15 & 27.11.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave