Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SHOQ.PERAUTONOMIVENDORE 5,160,000.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE Korēe 1,290,000 2019-04-23 2019-04-24 45321220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2019, VENDIM PER REGJ.PERS.JUR.NR.2736 DT 12.01.2010, STATUSI I SHOQATES, P.V I MBLEDHJES DT 07.12.2015, URDHER NR.6 DT 08.01.2019,URDHER NR.318 DT 18.04.2019 UB 35850 DT 23.04.19
Bashkia Korce (1515) SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE Korēe 1,290,000 2018-04-12 2018-04-13 27721220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER SHOQATEN PER VITIN 2018, VENDIM REGJISTRIMI NR.2736 DT 12.01.2010, P.V I MBLEDHJES SE ASAMBLESE DT 07.12.2015, URDHER NR.207 DT 05.04.2018 UB 32867 DT 12.04.2018
Bashkia Korce (1515) SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE Korēe 1,290,000 2017-09-11 2017-09-12 7951220012017 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2017 PER SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE PROCES VERBAL I MBLEDHEJES SE ASAMB.SE PERGJITHSHME TE SHOQATES DT 07.12.2015 URDHER NR.552 DT 08.09.2017 UB 31283 DT 11.09.2017
Bashkia Korce (1515) SHOQ.PER AUTONOMI VENDORE Korēe 1,290,000 2016-05-10 2016-05-11 43521220012016 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI PER SHOQATEN E BASHKIVE PER VITIN 2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave