Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SGSAUTOMOTIVEALBANIA 127,750.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 20,940 2020-02-27 2020-02-28 18621220012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.104KO DT 17.02.2020, URDHER NR.129 DT 26.02.2020, UB 38001 DT 27.02.2020
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,730 2020-02-11 2020-02-12 13121220012020 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.41KO DT 14.01.2020, URDHER NR.80 DT 10.02.2020, UB 37899 DT 11.02.2020
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 5,900 2019-12-17 2019-12-18 147221220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.901KO DT 22.11.2019, URDHER NR.1061 DT 02.12.2019, UB 37578 DT 17.12.2019
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,690 2019-11-11 2019-11-12 134421220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI, FAT.NR.825KO DT 01.11.2019, URDHER NR.978 DT 08.11.2019, UB 37351 DT 11.11.2019
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,910 2019-10-24 2019-10-25 125921220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI , FAT.NR.749KO DT 11.10.2019, URDHER NR.926 DT 24.10.2019, UB 37242 DT 24.10.2019
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 8,850 2018-09-27 2018-09-28 94521220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.595 DT 19.09.2018, URDHER NR.593 DT 26.09.2018, UB 34221 DT 27.09.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 21,710 2018-06-26 2018-06-27 56221220012018 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.223 DT 20.04.2018, URDHER NR.383 DT 25.06.2018, UB 33575 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2017-12-05 2017-12-06 111521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.755 DT 23.11.2017, URDHER NR.824 DT 05.12.2017 UB 31881 DT 05.12.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2017-11-13 2017-11-14 104321220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.710 DT 07.11.2017, URDHER NR.764 DT 10.11.2017 UB 31699 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 11,560 2017-10-06 2017-10-09 91421220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.607 DT 02.10.2017, URDHER NR.653 DT 05.10.2017 UB 31445 DT 06.10.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,690 2017-06-19 2017-06-20 52521220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.348 DT 12.06.2017 URDHER NR.362 DT 14.06.2017 UB 30838 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2017-04-05 2017-04-07 27821220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.178 DT 31.03.2017 URDHER NR.165 DT 05.04.2017 UB 30273
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2017-02-08 2017-02-14 9721220012017 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.02.02.2017 U.B 29952
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2016-12-06 2016-12-07 123521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT 587 DATE 25.11.2016 URDHER NR.636 DATE 02.12.2016
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 9,600 2016-11-10 2016-11-11 115021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE URDHER BLERJE NR.29054 DT.10.11.2016 KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE URDHER NR.583 DT.09.11.2016 LIK.FAT NR.583 KO DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,950 2016-10-26 2016-10-27 108521220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK PER AUTOMJETE FAT 500 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2016-06-16 2016-06-17 62821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.267 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 8,830 2016-05-10 2016-05-11 43821220012016 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.145 DT 14.04.16
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2015-11-18 2015-11-19 90821220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.367 DT 16.11.15
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2015-11-11 2015-11-12 87721220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.359 DT 10.11.15
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 2,730 2015-07-15 2015-07-16 46821220012015 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT.219 KO KONTROLL TEKNIK MJETI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave