Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SARK 8,431,746.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SARK Korēe 430,649 2019-09-24 2019-09-25 112121220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik BASHKIA KORCE (2122001) BL.MOB.DHE PAJ.PER QENDREN E SHERB.DHE KREATIV.KOMP.1 DHE 3,LOTI III MATER.VENTILIMI,U.P NR.1 DT 08.01.19,RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FIT.DT 27.02.19,KONT.DT 21.3.19,SITUACION,FAT.NR.80 DT 14.06.19,BUL.4,9,13UB35611
Bashkia Korce (1515) SARK Korēe 1,319,664 2019-06-27 2019-06-28 75921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) PUNIME RRETHIMI TEK KOMPL.MULTIFUNKSIONAL SPORTIV KULTUROR KORCE,U.P NR.36 DT 03.12.18,RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI,MIRATIM PROC.DT 26.12.18,KONTRATE DT 29.01.2019,SIT.NR.1 DT 08.04.19,FAT.NR.87 DT 26.06.19,UB35288
Bashkia Korce (1515) SARK Korēe 334,072 2019-01-28 2019-01-29 6821220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQ.GARANCI OBJEKTI: REHAB.URBAN I TERRITORIT PRAPA TEATRIT A.Z.CAJUPI,KONTRATE DT 01.06.2017,SIT.PERF.DT 28.06.2017,AKT KOLAUDIMI DT 20.07.2017,CERT.MARRJE DOREZIM DT 16.01.2019,URDHER NR.43 DT 25.01.2019
Bashkia Korce (1515) SARK Korēe 3,753,147 2018-02-19 2018-02-20 9321220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN I TERRITORIT PRAPA TEATRIT A.Z.CAJUPI U.P NR.21 DT 19.04.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFIM FITUESI DT 24.05.2017, KONTRATE DT 01.06.2017, SIT.PERF.DT 28.06.2017,FAT.NR.151 DT 20.12.2017
Bashkia Korce (1515) SARK Korēe 2,594,214 2017-08-09 2017-08-10 71821220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN,I TERRITORIT PRAPA TEATRIT " A.Z.CAJUPI " U.P NR.21 DT 19.04.2017 MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI 24.05.2017 KONTRATE 01.06.2017 SIT.NR.1 DT 18.06.2017 FAT.117 11.07.2017 UB 30718
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave