Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 491,819,700.00 606 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 433,290 2018-12-27 2018-12-28 127021220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHTATOR DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 41,370 2018-12-27 2018-12-28 130521220012018 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE VENDIT TETOR NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 3,995 2018-12-26 2018-12-28 124621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017,KONT.DT 03.07.2017,URDHER NR.738,825 DT 14.11/24.12.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 6,000 2018-12-27 2018-12-28 130321220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR,DHJETOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018,KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.800 DT 13.12.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 104,040 2018-12-26 2018-12-27 124121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 7,000 2018-12-19 2018-12-20 121921220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR, URDH.VENDOSJE SEKUESTRO NR.1027-12 REGJ DT 04.10.2017, NR.981 DT 02.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 4,337,250 2018-12-04 2018-12-05 118621220012018 Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI KESTI V TRANSHI I I KREDISE PROJEKTI: NDERTIM I BANESAVE ME QELLIM SOCIAL, FINANC.NGA CEB,REF:O-07/13/KORCE, MAREV.DT 13.02.2008, SHKRESE NR.16851 DT 05.12.2014, NR.20677 DT 16.11.2018,URDHER NR.785
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,300,560 2018-12-03 2018-12-04 117521220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 490,946 2018-12-03 2018-12-04 117821220012018 Shtese page per funksionin BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 6,987,155 2018-12-03 2018-12-04 117321220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 563,813 2018-12-03 2018-12-04 117721220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 45,651 2018-12-03 2018-12-04 117921220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 73,594 2018-12-03 2018-12-04 117621220012018 Shtese page per funksionin BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 30,000 2018-11-23 2018-11-26 115621220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER FATKEQESI URDHER NR.754 DT 19.11.2018, TRANSFERIM FONDI NR.39 DT 20.11.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 7,000 2018-11-20 2018-11-21 1140221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 20,000 2018-11-05 2018-11-06 111821220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPERBLIM NE RAST FATKEQESIE SIPAS LISTPAGESES, URDHER NR.708 NR.7716 PROT. DT 30.10.2018 DHE SIPAS KERKESES DT 26.10.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 6,938,716 2018-11-01 2018-11-02 109921220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,279,629 2018-11-01 2018-11-02 110021220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 45,651 2018-11-01 2018-11-02 110321220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 73,594 2018-11-01 2018-11-02 110121220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 490,734 2018-11-01 2018-11-02 110521220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 548,379 2018-11-01 2018-11-02 110221220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 30,000 2018-10-24 2018-10-25 104621220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIM PER FATKEQESI URDHER NR.653 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 7,000 2018-10-24 2018-10-25 105521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 35,280 2018-10-23 2018-10-24 104421220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 340,520 2018-10-23 2018-10-24 104321220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 174,857 2018-10-22 2018-10-23 103321220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE DHE PAGESE SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION, VENDIM NR.31, 32 DT 17.09.2018, URDHER NR.630, 631 DT 12.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 227,026 2018-10-18 2018-10-19 103121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE SHTATOR 2018, URDHER NR.659 DT 18.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 52,020 2018-10-18 2018-10-19 102721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,997 2018-10-18 2018-10-19 103021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018 PER ZYRAT E PLEQEISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.657 DT 18.10.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 15,000 2018-10-02 2018-10-03 97321220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI MAJ-SHATOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018, KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.603 DT 02.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 135,000 2018-10-02 2018-10-03 97021220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.96 DT 12.09.2018, KONF.NR.1139/1 PROT DT 26.09.2018, URDHER NR.600 DT 01.10.2018,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 563,813 2018-10-01 2018-10-02 96321220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 7,003,228 2018-10-01 2018-10-02 95821220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 45,651 2018-10-01 2018-10-02 96221220012018 Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,276,622 2018-10-01 2018-10-02 96421220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 490,734 2018-10-01 2018-10-02 96021220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 73,594 2018-10-01 2018-10-02 96121220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 38,595 2018-09-26 2018-09-27 93121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 48,551 2018-09-26 2018-09-27 93521220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPRONESIM PER INTERES PUBLIK: ZGJERIM I VARREZAVE PUBLIKE, VKM NR.655 DT 14.09.2016, RELACION DT 02.09.2018, URDHER NR.568 DT 21.09.2018, LISTE PAGESE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave