Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 604,578,617.00 775 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 612,863 2019-11-04 2019-11-05 130521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,401,607 2019-11-04 2019-11-05 131221220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 498,056 2019-11-04 2019-11-05 130321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 534,407 2019-11-04 2019-11-05 131121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,480 2019-11-04 2019-11-05 130721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,451,956 2019-11-04 2019-11-05 130121220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,938 2019-11-04 2019-11-05 130821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,195 2019-11-04 2019-11-05 130621220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 509,502 2019-11-04 2019-11-05 131021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 655,500 2019-11-04 2019-11-05 130421220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2019-10-30 2019-10-31 129321220012019 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR D.KORRA, URDHER VENDOSJE SEKUESTRO NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-10-28 2019-10-29 127221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASH.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.945 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-10-28 2019-10-29 127521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ SHTATOR 2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 01.07.2019, URDHER NR.940 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 24,000 2019-10-28 2019-10-29 128221220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI GUSHT DERI TETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.946 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 308,980 2019-10-24 2019-10-25 124621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PERIUDHA SHKURT DERI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES DHE AUTORIZIMEVE BASHKENGJITUR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 168,822 2019-10-21 2019-10-22 123521220012019 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPERBLIM DALJE NE PENSION DHE PAGESE E LEJES VJETORE TE PAKRYER SIPAS LISTEPAGESES,URDHER NR.882 DHE 883 DT 14.10.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 144,500 2019-10-18 2019-10-21 122021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E ARTISTEVE PER FESTIVALIN NDERKOMBETAR SHPIRTI I BALLAKNIT, PROJEKT PROPOZIM,URDH.NR.51 DT 24.04.19,KERK.BASHKEP.DT 29.04.19, RAP.PERF.DT 02.05.19, KONTRATA DT 03.05.19, URDHER NR.885 DT 14.10.19,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,177,890 2019-10-02 2019-10-03 116021220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 612,130 2019-10-02 2019-10-03 116921220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,467 2019-10-02 2019-10-03 116421220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,195 2019-10-02 2019-10-03 116821220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 499,838 2019-10-02 2019-10-03 117221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,409,812 2019-10-02 2019-10-03 117121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 649,740 2019-10-02 2019-10-03 116621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 468,540 2019-10-02 2019-10-03 117021220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 534,407 2019-10-02 2019-10-03 116321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,268 2019-10-02 2019-10-03 116721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 51,000 2019-10-01 2019-10-02 115421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.726,834 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-10-01 2019-10-02 115921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ GUSHT 2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017,KONTRATE DT 01.07.2019,URDHER NR.833 DT 26.09.2019,.LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,000 2019-09-25 2019-09-26 113221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER D.KORRA SIPAS URDH.SEKUESTROS NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE, MUAJI SHTATOR 2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 186,140 2019-09-20 2019-09-23 111321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL,MAJ,QERSHOR, KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,987,774 2019-09-11 2019-09-12 105921220012019 Sherbimet bankare - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI KESTI IV, TRANSHI II, PEE KREDINE E FINANCUAR NGA CEB, PROJEKTI NDERTIM I BANESAVE ME QELLIM SOCIAL,MAREV.DT 13.02.2008, SHK.NR.16851 DT 05.12.2014, NR.14939 DT 08.08.2019, URDHER NR.772 DT 10.09.19
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 42,857 2019-09-09 2019-09-10 104921220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE PERIUDHA 2019, VENDIM NR.56 DT 26.07.19, URDHER NR.682 DT 13.08.19, URDHER NR.750 DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-09-02 2019-09-03 102521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 686,936 2019-09-02 2019-09-03 102721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,268 2019-09-02 2019-09-03 102821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 528,498 2019-09-02 2019-09-03 102421220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 530,960 2019-09-02 2019-09-03 102621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 612,652 2019-09-02 2019-09-03 103021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,409,528 2019-09-02 2019-09-03 103221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave