Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,369 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
QėndraSportiveKorēe 45,238,700.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 2,511,035 2020-05-19 2020-05-20 46821220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER QENDREN SPORTIVE KORCE, VKB NR.173 DT 26.12.2019, URDHER NR.19 DT 14.01.2020, KERKESE NR.132,133 DT 21/22.04.2020, URDHER NR.274 DT 15.05.2020, UB 38273 DT 19.05.2020
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 2,000,000 2020-04-29 2020-04-30 38821220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) KONTIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN SH.A, VKB NR.20 DT 27.02.2020, URDHER NR.148 DT 05.03.2020, KERKESE NR.114 PROT DT 20.01.2020, URDHER NR.239 DT 28.04.2020, UB 38212 DT 29.04.2020
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,337,000 2020-02-28 2020-03-02 19021220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQERINE, VKB NR.173 DT 26.12.2019, URDHER NR.19 DT 14.01.2020, KERKESE NR.119 DT 25.02.2020, URDHER NR.134 DT 26.02.2020, UB 38005 DT 28.02.2020
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 2,911,191 2020-02-10 2020-02-11 12221220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER QENDREN SPORTIVE, VKB NR.173 DT 26.12.2019, URDHER NR.19 DT 14.01.2020, KERKESE NR.115 DT 20.01.2020, URDHER NR.73 DT 06.02.2020, UB 37875 DT 10.02.2020
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 918,020 2020-01-31 2020-02-03 158221220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQATEN, KONTRIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN, VKB NR.152 DT 27.12.2018, KERKESE DT 24.12.2019, URDHER NR.1123 DT 23.12.2019, UB 37850 DT 31.01.2020
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 4,031,499 2019-12-13 2019-12-16 156921220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQERINE, KONTRIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN PER TE PERBALLUAR SHPENZ.PER PAGA,SIGURIME,OSHEE,UKKO, KERKESE DT 12.12.2019, URDHER NR.1108 DT 12.12.2019, VKB NR.152 DT 27.12.2018
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,000,000 2019-11-11 2019-11-12 134621220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQATEN, KONTRIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN, VKB NR.152 DT 27.12.2018, KERKESE NR.100 PROT DT 03.10.2019, URDHER NR.979 DT 08.11.2019, UB 37354 DT 11.11.2019
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,877,567 2019-10-23 2019-10-24 124521220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQ.QENDRA SPORTIVE (KONTRIBUT I BASHKISE PER FUTBOLLIN), VKB NR.152 DT 27.12.2018, KERKESE NR.100 PROT DT 03.10.2019, URDHER NR.913 DT 22.10.2019, UB 37217 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 3,500,000 2019-07-08 2019-07-09 80721220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQATEN QENDRA SPORTIVE KORCE PER SHLYERJEN E DETYRIMEVE NDAJ OSHEE SIPAS VKB NR.77 DT 30.05.2019, KONF.NR.805/1 DT 10.06.2019, URDHER NR.561 DT 08.07.2019, UB 36481 DT 08.07.2019
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 8,740,184 2019-05-16 2019-05-23 57321220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) TRANSFERTE PER SHOQER.Q.SPORTIVE SH.A,VEND.NR.47 DT 5.4.19,NR.16 DT 31.01.19,NR.69 DT 18.4.19,VKB NR.66 DT 5.4.19 KONF.NR.569/1 DT 19.04.19,VKB NR.37,38 DT 30.3.18 KONF.NR.426/1 DT 16.4.18,KERK.NR.31,URDH.393,UB36029
Bashkia Korce (1515) Qėndra Sportive Korēe Korēe 9,100,000 2018-09-25 2018-09-26 92821220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) KONTRIBUT PER THEMELIMIN E SHOQERISE, VKB NR.37,38 DT 30.03.2018, KONF.NR.426/1 PROT DT 16.04.2018, STATUTI I SHOQERISE AKSIONERE, URDHER NR.518 DT 27.08.2018, UB 34181 DT 24.09.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave