Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PandiSterjanaj 2,116,200.00 38 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 16,000 2019-11-13 2019-11-14 136721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYTEZES SE FEMIJEVE) EMERIM DT 09.04.2018, KONTRATE DT 09.04.2018, FAT.NR.58 DT 11.10.2019, UB 37398 DT 13.11.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 39,000 2019-11-08 2019-11-11 133821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIGJ.I VL.HISTORIKE,KULTURORE,TURISTIKE TE ZONES SE ZHVILL.RAJ.NR.3 (RIKONS.I RRUGES SE SHEN PRODHOMIT), EMERIM DT 25.09.2018, KONTRATE DT 25.09.2018, FAT.NR.60 DT 11.10.2019, UB 37341 DT 08.11.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 210,000 2019-11-08 2019-11-11 133721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI KOMPLEKSI MULTIFUNKSIONAL, SPORTIV DHE KULTUROR, EMERIM DT 21.05.2018, KONTRATE DT 21.05.2018, FAT.NR.59 DT 11.10.2019, UB 37339 DT 08.11.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 40,000 2019-11-08 2019-11-11 133621220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SIST.ASFALTIM NE RRUGET E NJ.ADM.FSHATRAT PORODINE,BIRANJ,G.POSHTE DHE MORAVE, EMERIM DT 28.09.2018, KONTRATE DT 28.09.2018, FAT.NR.61 DT 11.10.2019, UB 37338 DT 08.11.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 5,000 2019-06-27 2019-06-28 76021220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONSTRUKSION I GODINES SE STACIONIT TE MZSH, URDH.EMERIM DT 27.12.2018, KONTRATE DT 27.12.2018, FAT.NR.54 DT 23.05.2019, UB 36420 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 130,000 2019-04-09 2019-04-10 40421220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I QENDRES DHE INFRAS.RRUGORE DHE MONUMENTEVE TE KULTURES VOSKOPOJE, EMERIM DT 29.09.2017, KONTRATE DT 29.09.2017, FAT.NR.45 DT 11.10.2018 UB 35726
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 205,000 2019-03-25 2019-03-26 33421220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM OBJEKTI:RIKONS.I BULEVARDIT FAN NOLI DHE NDRICIM I UNAZES SE QYTETIT KORCE, EMERIM DT 06.03.2017, KONTRATE DT 06.03.2017, FAT.NR.47 DT 11.10.2018, UB 35609 DT 25.03.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 48,000 2019-03-05 2019-03-06 25121220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I TREGUT FRUTA PERIME, EMERIM DT 08.06.2018, KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.48 DT 15.10.2018, UB 35454 DT 05.03.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 42,000 2019-03-05 2019-03-06 25221220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I ISH GODINES SE FONDERISE SI PROJEKT KATALIZATOR PER ZHV.EKONOMIK RAJONAL, EMERIM DT 08.06.2018,KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.49 DT 15.10.2018 UB 35453 DT 05.03.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 33,000 2019-02-11 2019-02-12 14921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIM NE KANALET UJITESE SEKONDARE TE REZERVUARIT GJANC, EMERIM DT 08.06.2018, KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.51 DT 09.11.2018, UB 35317 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 34,000 2019-02-08 2019-02-11 14621220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUG PERENDIMORE TE FUSHES SE KORCES, EMERIM DT 22.05.2017, KONTRATE DT 22.05.2017, FAT.NR.44 DT 10.10.2018, UB 35306 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 76,000 2019-02-08 2019-02-11 14721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES BASHKIA KORCE, EMERIM DT 22.05.2017, KONTRATE DT 22.05.2017, FAT.NR.50 DT 09.11.2018, UB 35307 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 114,000 2018-10-08 2018-10-09 98821220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI:RIKONS.I TEATRIT A.Z.CAJUPI KORCE FAZA II, EMERIM DT 06.07.2017, KONTRATE DT 06.07.2017, FAT.NR.34 DT 20.12.2017, UB 34280 DT 08.10.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 147,000 2018-08-08 2018-08-09 76121220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIMI URBAN I ZONES PERRETH QYTEZES SE FEMIJEVE KORCE KONTRATE DT 29.09.2017 EMERIM DT 29.09.17 FAT.NR.42 DT 20.12.2017 V K B NR 21 NR 189/1 PROT DT 09.02.2018 U B NR 33889 DT 08.08.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 40,000 2018-05-22 2018-05-23 43521220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I RRUGEVE RURALE DHE INFORMALE, EMERIM DT 16.08.2017, KONTRATE DT 16.08.2017, FAT.NR.36 DT 20.12.2017, UB 33276 DT 22.05.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 39,000 2018-05-22 2018-05-23 43321220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIM I ZONAVE INFORMALE, EMERIM DT 16.08.2017, KONTRATE DT 16.08.2017, FAT.NR.35 DT 20.12.2017, UB 33273 DT 22.05.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 45,000 2018-05-22 2018-05-23 43421220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIM URBAN, NDRICIM, GJELBERIM NE ZONA TE NDRYSHME TE QYTETIT, EMERIM DT 16.08.2017, KONTRATE DT 16.08.2017, FAT.NR.40 DT 20.12.2017, UB 33274 DT 22.05.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 23,500 2018-05-22 2018-05-23 43621220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJECARE LUMALAS, EMERIM DT 15.09.2017, KONTRATE DT 15.09.2017, FAT.NR.39 DT 20.12.2017, UB 33277 DT 22.05.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 130,000 2018-05-22 2018-05-23 43221220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I TEATRIT A.Z.CAJUPI, EMERIM DT 06.07.2017, KONTRATE DT 06.07.2017, FAT.NR.33 DT 20.12.2017, UB 33272 DT 22.05.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 18,000 2018-04-19 2018-04-20 31021220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIMI URBAN I TERRITORIT PRAPA TEATRIT A.Z.CAJUPI URDHER, KONTRATE DT 30.06.2017, FAT.NR.41 DT 20.12.2017 UB 32953 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 36,000 2018-04-19 2018-04-20 31221220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: NDERTIM SHKOLLE E RE NE FSHATIN KAMENICE, URDHER, KONTRATE DT 15.09.2017, FATURE NR.38 DT 20.12.2017 UB 32955 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 30,000 2018-04-19 2018-04-20 31121220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I SHKOLLES 9 VJECARE ABDULLA ASABELLA VINCAN URDHER , KONTRATE DT 15.09.2017, FATURE NR.37 DT 20.12.2017 UB 32954 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 4,000 2017-09-12 2017-09-13 80621220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: PERMIRESIMI I KUSHTEVE TE BANIMIT PER KOMUNITETIN ROM DHE EGJIPTIAN KONTRATE DT 30.06.2017, FAT.NR.32 DT 05.09.2017 UB 31294 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 7,500 2017-04-05 2017-04-07 27721220012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI MEREMETE, LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE KONTRATE 20.10.2016 FAT.27 DT 14.01.2017 UB 30272
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 2,600 2017-03-15 2017-03-16 20821220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONS.I MUZEUT BRATKO KONTRATE DT 16.12.2016 FAT.24 DT 10.01.2017 UB 30136
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 3,800 2017-03-03 2017-03-06 17821220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SIST.ASFAL.I TERRITORIT PRAPA PALLATIT TE KINEZEVE KONTRATE 16.12.2016 FAT.09.01.2017
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 22,500 2017-03-03 2017-03-06 18121220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SHTESE PER VARREZAT PUBLIKE FAZA E PARE KONTRATE 18.07.2016 FAT.23 DT 10.01.2017 UB 30074
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 218,000 2017-03-03 2017-03-06 17721220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKON. I RRUGES GJ.BUZUKU,SHESHI I POLIKLINIKES,SHESHI I XHAMISE,SHESHI I PAZARIT,RRUGA E MBORJES, RRUGA E RAVONIKUT KONTRATE 18.04.2016 FAT.21 DT 06.01.2017
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 5,000 2017-03-03 2017-03-06 17921220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONS.I LULISHTES PARA QENDRES PER RUAJTJEN DHE PROMOVIMIN E KULTURES KONTRATE 01.11.2016 FAT.19 DT 08.12.2016 UB 30072
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 12,000 2017-03-03 2017-03-06 18321220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI RIKONS.I KOPSHTIT NR.11 KONTRATE 20.10.2016 FAT.26 DT 12.01.2017 UB 30076
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 16,000 2017-03-03 2017-03-06 18221220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIM ASFALTIM I RRUGES HYRESE FSHATI BULGAREC KONTRATE 21.12.2016 FAT.05.01.2017 UB 30075
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 5,300 2017-03-03 2017-03-06 18021220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE KONTRATE 01.11.2016 FAT.18 DT 08.12.2016 UB 30073
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 22,000 2016-12-09 2016-12-12 125121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIME OBJ TERRENE SPORTIVE SHKOLLA QENDER KOMUNITARE FAT 17 DT 14.11.2016 KONTRATE DT.18.07.2016 U.B.NR.29332 DT.09.12.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 38,000 2016-11-22 2016-11-22 118521220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KLAUDIM PUNIME OBJ RIKONST.I RRUGES VOSKOPOJE LEKAS FAT 16 DT 11.11.2016 KONTRATE 20.10.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 104,500 2016-09-05 2016-09-05 88121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI RIKUALIFIKIMI URBAN I BLLOQEVE TE BANIMIT TE LAGJ KRYESORE TE UNAZES SE QYTETIT FAT 8 DATE 22.08.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 138,000 2016-09-05 2016-09-05 88021220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI INFRASTRUKTURA E BRENDSHME E QENDRES PER RUAJTJEN E PROMOVIMIN E KULTURES FAT 10 DATE 23.08.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 9,000 2016-08-25 2016-08-25 86221220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI SISTEMIM I RRUGEVE DYTESORE MIDIS PARCELAVE FAT 9 DATE 22.08.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 7,500 2016-08-25 2016-08-25 86121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI REABILITIMI KANALI KRYESOR UJITES REZERVUARI GJANC FAT 6 DATE 31.05.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave