Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PanajotPilani 63,200.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 34,632 2019-09-24 2019-09-25 112221220012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE (2122001) HARTIM VNM PER PROJEKTIN RIKONS.RRUGE LUMALAS MELCAN PORODINE, U.P NR.685 DT 14.08.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 13.08.2019,P.V VLERESIMI DT 16.08.2019, FAT.NR.20 DHE F.H NR.66 DT 21.08.2019,UB 36946
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 9,840 2019-05-30 2019-05-31 64221220012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE (2122001) HARTIM VNM PER OBJ.RINDERTIM I SHK.9 VJEC.VOSKOPOJE,U.P NR.317 DT 08.04.19, ANULL.PROC.DT 23.04.19,U.P NR.317/1 DT 24.04.19,FTESE OFERTE,P.V FONDI LIMIT DT 23.04.19,P.V VLERES.DT 26.4.19,FAT.NR.6, F.H NR.30 DT 6.5.19
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 18,728 2019-03-20 2019-03-21 31721220012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2122001 BASHKIA KORCE MBIKQYRJE: RIPARIM DHE MEREMETIM I STACIONEVE TE PYJEVE VOSKOPOJE U.P NR.61 DT 30.10.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 29.10.2018, P.V DT 01.11.2018, KONTRATE DT 02.11.2018,FAT.NR.39 DT 12.02.2019 UB35568
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave