Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PROMOPRINT 1,903,037.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 64,889 2019-04-04 2019-04-05 38821220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.22 DT 27.04.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017, KONTRATE DT 29.05.2017, FAT.NR.222 DHE F.H NR.100 DT 27.12.2017 UB 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 56,640 2018-02-19 2018-02-20 11221220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017, KONTRATE DT 29.05.2017, FAT.NR.201 DT 30.11.2017, F.H NR.89 DT 05.12.2017 UB 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 613,680 2018-02-19 2018-02-20 11121220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017, KONTRATE DT 29.05.2017, FAT.NR.216,245,296 DT 23/14/29.12.2017, F.H NR.98,93,103 DT 23/14/29.12.2017
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 130,800 2017-11-21 2017-11-22 108221220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER 100 VJETORIN E LICEUT KOMBETAR U.P NR.86 DT 18.10.2017, FTESE PER OFERTE DT 18.10.2017, P.V DT 23.10.2017, FAT.NR.195 DT 25.10.2017, F,H NR.79 DT 25.10.2017 UB 31784 DT 21.11.2017
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 98,880 2017-10-17 2017-10-18 94821220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017 KONTRATE DT 29.05.2017 FAT.NR.169 F.H NR.69 DT 22.09.2017FAT NR 171 DT 26.09.2017 U B NR 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 360,000 2017-09-12 2017-09-13 80821220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017, KONTRATE DT 29.05.2017,FAT.NR.143 DT 07.08.2017, F.H NR.55 DT 07.08.2017 UB 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 30,600 2017-08-17 2017-08-18 74821220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017 KONTRATE DT 29.05.2017 FAT.NR.136 DT 24.07.2017 F.H NR.51 DT 24.07.2017 URDHER BLERJE NR 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 106,800 2017-06-19 2017-06-20 53821220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.22 DT 27.04.2017 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.05.2017 KONTRATE DT 29.05.2017 FAT.NR.102 DT 30.05.2017 F.H NR.42 DT 30.05.2017 UB 30715
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 8,988 2016-10-18 2016-10-18 102921220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT 35 DATE 27.09.2016
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 3,540 2016-04-08 2016-04-11 31421220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE FAT.67 DT 25.02.16
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 5,220 2016-03-15 2016-03-15 22221220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE SHERBIME PRINTIMI FAT.5 DT 10.03.14 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 4,440 2015-12-15 2015-12-16 104321220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE SHERBIME PRINTIMI FAT.209 DT 10.11.15
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 15,600 2015-11-19 2015-11-20 91221220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE (BANERA) FAT.194 DT 28.10.15
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 45,000 2015-10-20 2015-10-21 77921220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE SHERBIME PRINTIMI (CANTA SUVENIRESH) FAT.142 DT 22.09.15
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 17,760 2015-09-08 2015-09-09 63121220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE FAT.121 MAT.PROMOCIONALE PER FESTEN E BIRRES
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 24,600 2015-08-19 2015-08-19 55121220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE PRINTIM BLUZA ME LOGO PROJEKTI "FESTA E LAKRORIT" FAT.116 DT 20.07.15
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 237,600 2015-07-15 2015-07-16 46521220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE FAT.92 PRINTIM I KARTES SE PENSIONISTIT
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 72,840 2015-06-22 2015-06-23 39221220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE SHERBIME TE PRINTIMIT E PUBLIKIMIT BANERA + PRINTIM NE FILM ME MEKANIZEM NE RROTULL UP FAT 67 DATE 04.05.2015 FAT 72 DATE 18.05.2015
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 5,160 2015-05-15 2015-05-18 29521220012015 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE SHERBIME PRINTIMI MATERIALE PROMOCIONALE FTES PER 5 MAJ FAT 63 DATE 27.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave