Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PROCREDITBANK 82,497,275.00 104 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,278,098 2020-04-06 2020-04-08 33421220012020 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI, KESTI XXXIX DISB.I, KESTI XXXI DISB.III ,KONT.NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.10,SHT.KONT.NR.3 DT 20.06.14,SHT.KONT. NR.353 REP NR.225/3 KOL,SHT.KONT.NR.3 NR.1384 REP 966/3 KOL,URDHER 20
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 791,039 2020-03-10 2020-03-11 23521220012020 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI, KESTI XXXVIII DISB.I, KESTI XXX DISB.III,KONT.NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.10,SHT.KONT.NR.3 DT 20.06.14,SHT.KONT. NR.353 REP NR.225/3 KOL,SHT.KONT.NR.3 NR.1384 REP 966/3 KOL,URDHER 14
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,278,098 2020-01-17 2020-01-20 5021220012020 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI, KESTI XXXVIII DISB.I, KESTI XXX DISB.III,KONT.NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.10,SHT.KONT.NR.3 DT 20.06.14,SHT.KONT. NR.353 REP NR.225/3 KOL,SHT.KONT.NR.3 NR.1384 REP 966/3 KOL,URDHER 15
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 783,660 2019-12-10 2019-12-11 148621220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXV, DISB.II, KONT.NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010,SHT.KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014,SH.KONTRATE NR.353 REP, 225/3 KOL,SHT.KONTRATE NR.2 1384 REP,966/3 KOL,URDH.1067 DT 04.12.19
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,266,402 2019-10-10 2019-10-11 119721220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXVII, XXIX DISB.I, III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010,SHT.KONTRATE NR.353 REP,225/3 KOL, NR.1384 REP 966/3 KOL, NR.3 DT 20.06.2014,URDHER NR.858 DT 02.10.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 791,039 2019-09-11 2019-09-12 105421220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXIV, DISB.II, KONTRATE NR.777 REP,432/2 KOL DT 31.03.2010,SHT.KONTRATE NR.353 REP, NR.2 NR.1384 REP, NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.737 DT 03.09.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2019-07-04 2019-07-05 79821220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI,KESTI XXXVI, XXVIII DISB.I DHE III,KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010,SHTESE KONTRATE NR.353 REP,NR.1384 REP,NR.3 DT 20.06.2014,URDHER NR.550 DT 02.07.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 798,418 2019-06-14 2019-06-17 69621220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI DISB.II KESTI XXXIII, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.459 DT 05.06.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2019-04-08 2019-04-09 40021220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI KESTI XXXV DISB.I DHE KESTI XXVII DIB.III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHT.KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.260 DT 05.04.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 798,418 2019-03-13 2019-03-15 28621220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INTERESI DHE PRINCIPALI KESTI XXXII DISB.II KONTRATE NR.777 REP. 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.167 DT 07.03.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2019-01-17 2019-01-18 4021220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXIV DISB.I DHE KESTI XXVI DISB.III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR15 DT 14.01.2019
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 798,418 2018-12-04 2018-12-05 118721220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXI DISB.II, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.781 DT 03.12.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,289,794 2018-10-08 2018-10-09 98621220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI HD EINTERESI KESTI XXXIII DISB.I, KESTI XXV DISB.III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHT.KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.607 DT 03.10.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 794,011 2018-09-19 2018-09-20 89121220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXX, DISB.II, KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.538 DT 10.09.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,303,998 2018-07-09 2018-07-10 62421220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXII DISB.1 DHE KESTI XXIV DISB.III, KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE DT 20.06.2014, URDHER NR.397 DT 02.07.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 802,825 2018-06-13 2018-06-14 51121220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXI DISB.I, KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.333 DT 05.06.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,303,998 2018-04-13 2018-04-16 28421220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXXI DISB.I DHE KESTI XXIII DISB.III, KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.206 DT 05.04.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 802,825 2018-03-08 2018-03-09 16921220012018 Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PRINCIPALI KESTI XXVIII DIS II INTERES KESTI XXVIIIDIS II KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.137 DT 01.03.2018 NR I KREDISE 50049619 50049617
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,303,998 2018-01-15 2018-01-16 1121220012018 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXX DHE XXII, DISB. I DHE DISB.III KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.14 DT 10.01.2018
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 802,826 2017-12-14 2017-12-15 113021220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXVII DISB.II KONTRATE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.837 DT 12.12.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,303,999 2017-10-11 2017-10-12 92221220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI KESTI XXIX DISB.I , KESTI XXI DISB III KONTRATE NR.777 REP DHE 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.646 DT 03.10.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 802,825 2017-09-13 2017-09-14 82321220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI 26, DISB. I DYTE KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010, SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014, URDHER NR.549 DT 08.09.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,268,057 2017-07-14 2017-07-17 62921220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXVIII DHE XX DISB.I DHE III KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010 SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014 URDHER NR.422 11.07.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 16,485 2017-07-04 2017-07-05 57121220012017 Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE DIFERENCE PRINCIPALI KESTI XXV DISB.II KONTRATE NR.777 REP 432/2 KOL DT 31.03.2010 SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014 URDHER NR.393 29.06.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 786,340 2017-06-13 2017-06-14 50421220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XXV DISB.II KONTRATE KREDIE NR.777 REP, 432/2 KOL DT 31.03.2010 SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014 URDHER NR.334 06.06.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,268,058 2017-04-11 2017-04-12 29521220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI & INTERESI KESTI XXVII DISB.I & KESTI XIX DISB.III KONTRATE 31.03.2010 SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014 URDHER NR.170 DT 05.04.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 786,340 2017-03-07 2017-03-08 18921220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI & INTERESI KESTI XXIV DISB.II KONTRATE KREDIE 777 REP DHE 432/2 KOL DT 31.03.2010 SHTESE KONTRATE NR.3 DT 20.06.2014
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,268,057 2017-01-17 2017-01-19 1221220012017 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2122001-BASHKIA KORCE PAGESE E PRINCIPALI KESTI XXVI. KESTI XVIII I DISBURSIMIT TE KREDISE KONTRATE NR.777 DT.31.10.2010,SIPAS URDHERIT NR.3 DT.05.01.2017
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 169,868 2016-12-29 2016-12-30 139421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 45,250 2016-12-23 2016-12-27 133721220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE TRANSPORTI I MESUESVE KORRIK GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 213,706 2016-12-15 2016-12-15 129121220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 220,218 2016-12-15 2016-12-15 128421220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 786,340 2016-12-13 2016-12-14 126221220012016 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PRINCIPALI + INTERESI KESTI XXIII DISBURSIMI I II KONTRATE E KREDISE NR.777 DT.31.03.2010
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 4,150 2016-12-09 2016-12-12 125321220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE DHENIE BONUS STREHIMI DHJETOR 2016 URDHER NR.653 DT.07.12.2016 SIPAS LISTEPAGESES URDHER 571 DATE 08.11.2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 4,150 2016-11-09 2016-11-10 113721220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE DHENIE BONUS STREHIMI NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES URDHER 571 DATE 08.11.2016
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 16,600 2016-10-27 2016-10-28 109721220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER DHENIE BONUSI TE STREHIMIT KORRIK-TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 213,606 2016-10-27 2016-10-27 109021220012016 Shpenzime te tjera transporti 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE TRANSPORTI I MESUESVE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 248,285 2016-10-21 2016-10-21 105121220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER SHPERBLIM VJETERSIE NE PUNE + LEJE TE ZAKONSHME SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 2,268,057 2016-10-14 2016-10-14 103121220012016 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PRINCIPALI + INTERESI KESTI( XXV +XVII)DISBURSIMI I I+III
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 756,018 2016-09-14 2016-09-14 91921220012016 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PRINCIPALI + INTERESI KESTI XXII DISBURSIMI I II
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave