Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PRINTPOINT 5,692,259.00 42 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 36,912 2019-10-21 2019-10-22 123621220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.12 DT 20.09.19, F.H NR.73 DT 20.09.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 134,760 2019-10-18 2019-10-21 123321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.13 DT 20.09.19, F.H NR.72 DT 20.09.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 204,060 2019-09-12 2019-09-13 106321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.29 DT 13.08.19, F.H NR.63 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 30,600 2019-09-12 2019-09-13 107021220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.33 DT 13.08.19, F.H NR.62 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 68,628 2019-09-12 2019-09-13 106421220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.34 DT 14.08.19, F.H NR.64 DT 14.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 73,000 2019-09-12 2019-09-13 106221220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.05 DT 13.08.19, F.H NR.61 DT 13.08.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 113,759 2019-08-30 2019-09-02 101621220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.25 DT 31.07.19, F.H NR.57 DT 31.07.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 244,080 2019-08-30 2019-09-02 101821220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.18 DT 31.12.2018, F.H NR.148 DT 31.12.2018, U B 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 18,036 2019-07-26 2019-07-29 87921220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.10 DT 28.12.2018, F.H NR.142 DT 28.12.2018, UB33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 119,136 2019-07-23 2019-07-24 85321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019,FAT.NR.11,16 DT 24/27.06.19,F.H NR.43,46 DT 24/27.06.19,BUL.NR.8,15,17,UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 362,040 2019-07-11 2019-07-12 81221220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.2,20 DT 05.10.2018,26.12.2018 F.H NR.91,138 DT 05.10.2018,26.12.2018 UB33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 58,536 2019-07-04 2019-07-05 80021220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.1 DT 06.06.19, F.H NR.39 DT 06.06.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 239,978 2019-07-01 2019-07-03 78921220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.4 DT 31.05.19, F.H NR.37 DT 31.05.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 34,560 2019-06-21 2019-06-24 71021220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.3 DT 21.05.19, F.H NR.35 DT 21.05.19, BULETIN NR.8,15,17, UB 35841
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 78,876 2019-03-19 2019-03-20 31421220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.14,12 DT 28.12.2018 F.H NR.143,145 DT 28.12.2018 UB 33325 BUL.NR.5,21,22
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 105,168 2019-03-19 2019-03-20 31321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.09,10 DT 24.10.2018,26.11.2018 F.H NR.102,125 DT 24.10.2018, 26.11.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 520,800 2019-03-18 2019-03-19 30421220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.01,07 DT 22.10.2018,24.12.2018, F.H NR.101,137 DT 22.10.2018, 24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 57,600 2019-03-18 2019-03-19 30321220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.49,50 DT 24.12.2018, F.H NR.133,134 DT 24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 121,920 2019-03-18 2019-03-19 30521220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.03,13 DT 21/24.12.2018, F.H NR.132,136 DT 21/24.12.2018 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 57,456 2019-03-13 2019-03-15 28821220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.06,12 DT 02.10.2018,14.12.2018 F.H NR.88,131 DT 02.10.2018,14.12.2018 UB33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 144,576 2019-03-13 2019-03-15 28721220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.48, 05,04 DT 03/15.10.2018, F.H NR.89,96,95 DT 03/15.10.2018, UB33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 16,992 2018-12-27 2019-01-07 130421220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.8 DT 19.11.2018, F.H NR.119 DT 19.11.2018, BULETIN NR.5,21,22 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 310,938 2018-11-05 2018-11-06 111621220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI: FESTIV.KOMEDISE U.P NR.3 DT 29.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.38 DT 10.09.2018, F.H NR.74 DT 10.09.2018, UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 72,000 2018-11-02 2018-11-05 111421220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI: DITA PA MAKINA U.P NR.3 DT 29.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.2 DT 21.09.2018, F.H NR.78 DT 21.09.2018, UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 338,064 2018-09-07 2018-09-10 86221220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.31 DT 07.08.2018, F.H NR.71 DT 07.08.2018, BULETIN NR.5,21,22 UB 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 48,690 2018-08-29 2018-08-30 83521220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE , U.P NR.03 DT 29.01.2018, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.16 DT 13.07.2018, F.H NR.57 DT 13.07.2018, UB 33325 DT 29.08.18
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 180,360 2018-08-23 2018-08-24 81121220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROM (SHPENZ PRINT E PUBL) PROJEKTI FESTA E LAKRORIT U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.26 F.H NR.63 DT 27.07.18,U B 33325
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 14,310 2018-08-08 2018-08-09 75721220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI NETET KORCARE U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.71 DT 08.06.18, F.H NR.41 DT 08.06.18,U B 33325 ETJ
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 160,176 2018-08-08 2018-08-09 75821220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE PROJEKTI NETET KORCARE U.P NR 03 DT 29.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.70 DT 01.06.18, F.H NR.39 DT 01.06.18 ,U B 33325 ETJ
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 41,328 2017-04-21 2017-04-24 33221220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE SHTESE KONTRATE 08.02.2017 FAT.12 DT 30.03.2017 UB 29965
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 71,760 2017-04-18 2017-04-19 322121220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE SHTESE KONTRATE 08.02.2017 FAT.7 DT 23.03.2017 F.H 18 DT 23.03.2017 UB 29965
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 168,000 2017-03-21 2017-03-23 23421220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE KONTRATE 17.06.2016 FAT.140 DT 22.12.2016 F.H 140 DT 27.12.2016 UB 28171
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 672,000 2017-02-13 2017-02-14 10921220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE KONTRATE 17.06.2016 FAT.142 DT 22.12.2016 F.H 139 DT 22.12.2016 U.B 28171
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 144,000 2017-02-07 2017-02-08 8721220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.126, 138 DT 25.11.2016, 22.12.2016 F.H 115, 137 DT 01.12.2016, 22.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 210,000 2017-02-07 2017-02-08 8421220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.129 DT 05.12.2016 F.H 117 DT 05.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 132,000 2017-02-07 2017-02-08 8521220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE FAT.141 DT 22.12.2016 F.H 138 DT 22.12.2016 KONTRATE 17.06.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 30,504 2016-11-09 2016-11-10 114021220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE BANER FTESA AKTIVITETESH FAT 110 DATE 01.10.2016 KONTRATE 17.06.2016 FLETE HYRJE 92 DATE 03.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 85,056 2016-11-07 2016-11-08 112421220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE FAT 113 DT 14.10.2016 FAT 115 DATE 25.10.2016 KONTRATE DT 17.06.2016 FLETE HYRJE 100/102 DATE 25.10.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 67,200 2016-10-26 2016-10-27 108621220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORC MATERIALE PROMOCIONALE FAT 100 DT 22.09.2016 FAT 107/108 DATE 29.09.2016
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 6,000 2016-09-08 2016-09-08 89821220012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PROMOCIONALE NE KUADER FESTA E LAKRORIT FAT 73 DATE 25.07.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave