Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PREFEKTURA 67,117,583.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PREFEKTURA Korēe 2,028,819 2017-11-14 2017-11-15 104721220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI FINANCIAR PER PROJEKTIN NDERKUFITAR SHQIPERI-GREQI CROSS BORDER INFRA (CPIB)GRAND KONTRATA IPA 2015 356-411 DHE IPA 2015 356-412, MEMORANDUM MIDIS PREFEKTURES KORCE DHE BASHKISE URDHER NR.763
Bashkia Korce (1515) PREFEKTURA Korēe 21,000,000 2017-08-31 2017-08-31 77821220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI FINANCIAR DHE TVSH PER PROJEKTIN NDERKUFITAR SHQIPERI-GREQI CROSS BORDER INFRA (CPIB)GRAND KONTRATA IPA 2015 356-411 DHE IPA 2015 356-412, MEMORANDUM MIDIS PREFEKTURES KORCE DHE BASHKISE URDHER 517
Bashkia Korce (1515) PREFEKTURA Korēe 21,000,000 2017-08-25 2017-08-25 77021220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI FINANCIAR DHE TVSH PER PROJEKTIN NDERKUFITAR SHQIPERI-GREQI CROSS BORDER INFRA (CPIB)GRAND KONTRATA IPA 2015 356-411 DHE IPA 2015 356-412, MEMORANDUM MIDIS PREFEKTURES KORCE DHE BASHKISE URDHER 517
Bashkia Korce (1515) PREFEKTURA Korēe 9,000,000 2017-04-05 2017-04-07 28121220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI FINANCIAR PER CROSS BORDER INFRA (CPIB) PROJEKTI NDERKUFITAR SHQIPERI - GREQI GRAND KONTRATA IPA/2015/356-411 & IPA/2015/356-412 MEMORANDUM MIREKUPTIMI KONTRATE 01.06.2016 URDHER 168 DT 05.04.2017
Bashkia Korce (1515) PREFEKTURA Korēe 14,088,764 2016-11-04 2016-11-07 112121220012016 Te tjera transferime korrente 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI FINANC 15% PROJKT.NDERKUFITAR SHQIPERI GREQI CROSS BORDER INFRA (CBIP)KONTRATE MIDIS PREFEKTURE DHE DELEGACIONI EUROPIAN IPA 2015-356-411 DHE IPA 2015-356-412 KONTRATE 01.06.2016 PREFEKTURE BASHKI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave