Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
POSTASHQIPTARESH.A 597,860,075.00 346 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,420,899 2020-05-26 2020-05-27 48621220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET MUAJI MAJ 2020 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.289 DT 21.05.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 913,227 2020-05-26 2020-05-27 48921220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI,INVALIDET E PUNES, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI MAJ 2020 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.289 DT 21.05.2020, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 9,903,614 2020-05-19 2020-05-20 46921220012020 Bursa BASHKIA KORCE(2122001)PAG.E BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIV.ARS.I MESEM PROF.PERIU.16.09.19 DERI 09.03.20,VKM 666 10.10.19,VKB NR.170 26.12.19,NR.160/1,160 20.12.19,NR.3 31.01.20,NR.103 30.12.19,NR.89 26.12.19,NR.114 31.12.19,URDH.275, L.PAG.
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 213,600 2020-05-18 2020-05-19 46021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2020 PER FAMILJET INDIVIDET NE NEVOJE SI PASOJE E PANDEMISE SE SHKAKT.NGA INFEKS.COVID 19, VKM NR.254 DT 27.03.20, URDH.92/4 DT 27.03.20, URDHER NR.270 DT 13.05.20, L.PAG.NJ.VITH.LEK.BUL
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 720,745 2020-05-14 2020-05-15 45821220012020 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE(2122001)PAG.E BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIV.SHK.E MES.TE PERGJ.PERIUDHA.06.01.20 DERI 06.03.20,VKM 666 DT.10.10.19,VKB 170 DT 26.12.19,KONF.1652/1,VKB 160,160/1,3 DT 20.12.19,31.01.20,KONF.1640/1,188/1,URDH.272 14.05.20,L.PAG.
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,232,000 2020-05-13 2020-05-14 45421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) ND.FINANC.PER APLIKUESIT E ND.EKON.QE NUK KANE PERFITUAR ND.EKONOMIKE DHE AKTUALISHT NUK PERF.AS NGA FONDI 6 PERQ.AKORD.BASHKIVE,VEND.NR.13,341 DT 22.04.20, 23.04.20,SHK.NR.639 DT 08.05.20,URDH.265 DT 12.05.20, L.PAG
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 227,964 2020-05-08 2020-05-11 44421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2020, VENDIM NR.4 DT 24.04.2020, SHK.NR.623/1 PROT DT 24.04.2020, URDHER NR.252 DT 06.05.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-05-04 2020-05-05 40021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA MARS 2020, VENDIM NR.33 DT 21.04.2020, SHK.NR.397/1 PROT DT 27.04.2020, URDHER NR.238 DT 28.04.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 270,044 2020-04-29 2020-04-30 38321220012020 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE, FAT.NR.78,135,140 DT 29.02.2020, URDHER NR.237 DT 27.04.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,057,894 2020-04-23 2020-04-24 35421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESA PER PAAFTESINE,TE VERBERIT,INVALIDET E PUNES DHE PARA-TETRAPLEGJIKE NJ.A LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE,BULGAREC SIPAS LISTEPAGESES, URDHER NR.216 DT 22.04.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,943,872 2020-04-23 2020-04-24 34821220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIA,PARA-TETRAPLEGJIKE,INVALIDE MUAJI PRILL 2020,SIPAS LISTEPAGESES, URDHER NR.216 DT 22.04.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 233,304 2020-03-31 2020-04-01 29821220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI MARS 2020, NJ ADM VITHKUQ LEKAS BULGAREC E KORCE VENDIM NR.03 DT 25.03.2020, SHKR. NR.581/1 PROT DT 25.03.2020, URDHER NR.196 DT 27.03.2020, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,260 2020-03-30 2020-03-31 29221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-03-30 2020-03-31 29021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E BUXHETIT VENDOR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,331,960 2020-03-25 2020-03-26 24921220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI MARS 2020, URDHER NR.179 DT 24.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 6,600 2020-03-25 2020-03-26 25021220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES MUAJI MARS 2020, URDHER NR.179 DT 24.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 978,986 2020-03-25 2020-03-26 25421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MARS 2020, URDHER NR.179 DT 24.03.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM. LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 220,524 2020-03-10 2020-03-11 24221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,260 2020-03-10 2020-03-11 23821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-03-09 2020-03-10 23321220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE E NJ ADMIN VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 918,020 2020-02-27 2020-02-28 17821220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES MUAJI SHKURT 2020, LISTE PAGESE, URDHER NR.126 DT 26.02.2020, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,041,207 2020-02-27 2020-02-28 17921220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI SHKURT 2020, LISTE PAGESE, URDHER NR.126 DT 26.02.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,300 2020-02-27 2020-02-28 18021220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES MUAJI SHKURT 2020, LISTE PAGESE, URDHER NR.126 DT 26.02.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 76,250 2020-02-24 2020-02-25 15021220012020. Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIME POSTARE, FAT.NR.63 DT 31.01.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,009,904 2020-02-19 2020-02-20 15321220012020 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAG.E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIV.SHK.E MESME TE PERGJ.PER.16.09.19 DERI 23.12.19,VKM 666 DT.10.10.19,VKB 170 DT 26.12.19,KONF.1652/1,VKB 160/1 DT 20.12.19,KONF.1640/1,URDH.95 DT 14.02.20,LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-02-14 2020-02-17 13821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 213,388 2020-02-11 2020-02-12 12621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 921,843 2020-01-30 2020-01-31 7921220012020 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER INVALIDETE PUNES ,PAAFTESISE, VERBERISE, DHE PARATETRAPLEGJIKE JANAR NJ ADM LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE URDHER NR 48 NR 764 PROT DT 27 01 2020 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 108,807 2020-01-30 2020-01-31 8921220012020 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIME POSTARE DHEJTOR 2019,NJS.ADM, FAT. NR.1114 DHE 1190 DT 31.12.2019,URDHER NR.41, NR.680 PROT. DT 23.01.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,868,183 2020-01-24 2020-01-27 5321220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,300 2020-01-24 2020-01-27 5421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI JANAR 2020, URDHER NR.32 DT 22.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2020-01-14 2020-01-15 4621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE, NJ.ADM.VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,060 2020-01-14 2020-01-15 3921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 6,600 2020-01-14 2020-01-15 3721220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES DHJETOR 2019, URDHER NR.12 DT 09.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,454,324 2020-01-13 2020-01-14 3421220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.12 DT 09.01.2020
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,006,093 2020-01-10 2020-01-13 2921220012020 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET DHJETOR 2019, RDHER NR.1130 DT 26.12.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 208,164 2019-12-26 2019-12-27 159721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE NJ.ADM.VITHKUQ, LEKAS, BULGAREC
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 2,067,948 2019-12-18 2019-12-19 148321220012019 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIV.PERIUDHA SHKURT QERSHOR V.SHK.2018 2019 SHK.E MES TE PERGJ,VKM NR.776 26.12.18,VKB NR.5 31.01.19,NR.3 28.01.19,NR.38 25.02.19,URDHER NR.1074 06.12.19,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 108,367 2019-12-18 2019-12-19 154421220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE NENTOR 2019, FAT.NR.1024, 1088, 1092 DT 30.11.2019, URDHER NR.1093 DT 12.12.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 78,995 2019-12-17 2019-12-18 148521220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIME POSTARE TETOR 2019, FAT.NR.1007 DT 31.10.2019, URDHER NR.1075 DT 06.12.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave