Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PANORAMAGROUP 155,800.00 2 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PANORAMA GROUP Korēe 144,000 2018-08-01 2018-08-02 72621220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) NJOFTIM NE GAZETE URDHER NR.241 DT 20.04.2018, PROPOZIM DT 25.04.2018, P.V 1, 2 DT 25/30.04.2018, MIRATIM PROCEDURE DT 30.04.2018,KONTARTE DT 04.05.2018, FAT.NR.646 DT 14.05.2018, UB 33837 DT 01.08.2018
Bashkia Korce (1515) PANORAMA GROUP Korēe 11,800 2017-05-23 2017-05-24 43121220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) NJOFTIM NE GAZETE URDHER NR.93 DT 27.02.2017 URDHER NR.221 DT 25.04.2017 P.V 1 DT 25.04.2017 P.V 2 DT 28.04.2017 MIRATIM PROCEDURE DT 04.05.2017 KONTRATE DT 08.05.2017 FAT.753 DT 09.05.2017 UB 30669 DT 23.05.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave