Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PANAJOTSPIROPILANI 109,800.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 6,000 2016-09-16 2016-09-16 92121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE RAPORT VNM OBJEKT SHKOLLA E RE KAMENICE FAT 265 DATE 16.08.2016
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 8,400 2016-04-27 2016-04-27 41921220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM FAT.243 DT 18.04.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 6,000 2016-04-07 2016-04-08 31221220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM PER OBJEKTIN: KOMPLEKSI MULTIFUNKSIONAL SPORTIV DHE KULTUROR FAT.238 DT 21.03.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 48,000 2016-03-15 2016-03-15 22021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VNM PER OBJEKTET: PERROI VOSKOP & SHKOLLA 9-VJECARE DERSNIK FAT.198 DT 10.04.15 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 11,400 2016-02-12 2016-02-12 11821220012016 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR FAT.224 DT 28.12.15
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 30,000 2015-03-26 2015-03-27 17121220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMESH RIKONSTRUKSION I SHKALLEVE DHE VARREZAVE TE DESHMOREVE FAT 189 DATE 13.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave