Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
PACILI 4,077,952.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 181,159 2017-03-17 2017-03-20 22821220012017 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BENZINE PER AUTOMJETE KONTRATE 15.01.2016 FAT.9 DT 06.04.2016 (DIFERENCA) UB 27571
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 181,000 2016-07-12 2016-07-12 70721220012016 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE BENZINE PER AUTOMJETE FAT.9 DT 06.04.16 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 278,698 2016-04-27 2016-04-27 41621220012016 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NAFTE FAT.03 DT 23.02.16
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 813,319 2015-12-18 2015-12-23 107121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT (BENZINE) FAT.59 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 465,900 2015-12-01 2015-12-02 96821220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT (BENZINE) FAT.55 DT 11.11.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 243,838 2015-11-03 2015-11-04 84921220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (NJ.ADM.DRENOVE) KARBURANT FAT.50 DT 06.10.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 199,388 2015-09-09 2015-09-09 63521220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE KARBURANT FAT.47 DT 12.08.2015
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 352,721 2015-09-04 2015-09-07 61921220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE BENZINE PER AUTOMJETE FAT.46 DT 05.08.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 176,650 2015-08-25 2015-08-26 57221220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE KARBURANT FAT.41 DT 07.07.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 402,664 2015-04-21 2015-04-22 24121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER AUTOMJETE FAT 13 DATE 26.02.2015
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 333,440 2015-03-17 2015-03-17 13821220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER MAKINA FAT 50 DATE 04.12.2014
Bashkia Korce (1515) PACILI Korçe 449,175 2015-02-12 2015-02-13 7121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER AUTOMJETE FAT 19 DATE 13.11.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave