Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
PACILI 4,077,952.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 181,159 2017-03-17 2017-03-20 22821220012017 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BENZINE PER AUTOMJETE KONTRATE 15.01.2016 FAT.9 DT 06.04.2016 (DIFERENCA) UB 27571
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 181,000 2016-07-12 2016-07-12 70721220012016 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE BENZINE PER AUTOMJETE FAT.9 DT 06.04.16 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 278,698 2016-04-27 2016-04-27 41621220012016 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NAFTE FAT.03 DT 23.02.16
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 813,319 2015-12-18 2015-12-23 107121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT (BENZINE) FAT.59 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 465,900 2015-12-01 2015-12-02 96821220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT (BENZINE) FAT.55 DT 11.11.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 243,838 2015-11-03 2015-11-04 84921220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (NJ.ADM.DRENOVE) KARBURANT FAT.50 DT 06.10.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 199,388 2015-09-09 2015-09-09 63521220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE KARBURANT FAT.47 DT 12.08.2015
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 352,721 2015-09-04 2015-09-07 61921220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE BENZINE PER AUTOMJETE FAT.46 DT 05.08.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 176,650 2015-08-25 2015-08-26 57221220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE KARBURANT FAT.41 DT 07.07.15
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 402,664 2015-04-21 2015-04-22 24121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER AUTOMJETE FAT 13 DATE 26.02.2015
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 333,440 2015-03-17 2015-03-17 13821220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER MAKINA FAT 50 DATE 04.12.2014
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 449,175 2015-02-12 2015-02-13 7121220012015 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE KARBURANT PER AUTOMJETE FAT 19 DATE 13.11.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave