Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
OltjanHastoēi 569,320.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 190,200 2019-11-26 2019-11-27 142221220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE NGROHJE (DRU ZJARRI) U.P NR.873 DT 10.10.2019, FTESE OFERTE DT 10.10.19,NJOFTIM FITUESI NGA SISTEMI APP DT 14.10.19, FAT.NR.16 DT 24.10.19, F.H NR.80 DT 24.10.19, URDH.MARR.DOR.DHE P.V DT 24.10.2019,UB37510
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 170,400 2016-07-08 2016-07-08 69221220012016 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE VESHJE PER 30 FEMIJE TE ARSIMIT SPECIAL FAT.82 DT 15.06.16
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 115,800 2016-06-23 2016-06-24 65821220012016 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE VESHJE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE FAT.20 DT 01.06.16
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 92,920 2015-10-15 2015-10-16 76221220012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE MATERIALE TE TJERA (BRAVA,FISHEKE BRAVE ETJ) FAT.15 DT 28.09.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave