Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,369 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ORTAKERIAKORCA 43,134,720.00 68 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 322,560 2020-04-29 2020-04-30 37721220012020 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCIONI PER MUAJIN MARS 2020, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018,SITUACION DT 02.04.2020,FAT.NR.28 DT 01.04.2020,UB 37690
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2020-03-05 2020-03-06 22421220012020 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCIONI PER MUAJIN SHKURT 2020, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018,SITUACION DT 02.03.2020,FAT.NR.23 DT 02.03.2020,UB 37690
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,280 2020-02-11 2020-02-12 12421220012020 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCIONI PER MUAJIN JANAR 2020, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018,SITUACION DT 03.02.2020,FAT.NR.12 DT 03.02.2020,UB 37690
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,160 2020-01-10 2020-01-13 3321220012020 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCIONI PER MUAJIN DHJETOR 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018,SITUACION DT 06.01.2020,FAT.NR.1 DT 06.01.2020,UB 37690
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-12-20 2019-12-23 1476121220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN NENTOR 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION ,FAT.NR.122 DT 02.12.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,280 2019-11-05 2019-11-06 133121220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN TETOR 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.111 DT 01.11.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2019-10-09 2019-10-10 119621220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN SHTATOR 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.100 DT 01.10.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,160 2019-09-06 2019-09-09 104821220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN GUSHT 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.89 DT 01.09.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-08-06 2019-08-07 92521220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN KORRIK 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.78 DT 01.08.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,280 2019-07-03 2019-07-04 79221220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN QERSHOR 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.67 DT 01.07.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2019-06-06 2019-06-07 66521220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN MAJ 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION,FAT.NR.56 DT 03.06.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-05-10 2019-05-13 54921220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN PRILL 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.45 DT 02.05.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,160 2019-04-08 2019-04-09 39221220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN MARS 2019, P. NR.2815/1 DT 21.05.2018, P.V PER SHP.E SUBJ.FITUES NR.319 DT 24.05.2018,KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.34 DT 01.04.2019 UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-01-10 2019-03-11 1721220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SUBVENCIONI PER SHERBIMIN URBAN DHJETOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SIT.NR.1, FAT.NR.1 DT 03.01.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-03-06 2019-03-07 24221220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN SHKURT 2019, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.23 DT 01.03.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2019-02-05 2019-02-06 10421220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHERBIMI URBAN SUBVENCION PER MUAJIN JANAR 2019, P.V NR.2815/11 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJEKTIT FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.12 DT 01.02.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,220 2019-01-10 2019-01-15 1721220012019 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SUBVENCIONI PER SHERBIMIN URBAN DHJETOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SIT.NR.1, FAT.NR.1 DT 03.01.2019, UB 35172
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,280 2018-12-27 2018-12-28 128221220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCION PER MUAJIN NENTOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUBJEKTIT FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018,FAT.NR.126 DT 03.12.2018, RELACION UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,280 2018-11-05 2018-11-06 111721220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCION TETOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.115 DT 01.11.2018, UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,190 2018-10-04 2018-10-05 97621220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCION SHTATOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJEN E SUB.FITUES NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.103 DT 01.10.2018, UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 832,890 2018-09-07 2018-09-10 86021220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJI GUSHT 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER PER SHPALLJE FITUESI NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, FAT.NR.92 DT 03.09.2018, UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 832,980 2018-08-03 2018-08-06 73821220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN KORRIK 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.81 DT 01.08.2018, UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 833,310 2018-07-04 2018-07-05 60221220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN QERSHOR 2018, P.V NR.2815/1 DT 21.05.2018, URDHER NR.319 DT 24.05.2018, KONTRATE DT 18.06.2018, SITUACION, FAT.NR.70 DT 02.07.2018, UB 33529
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 583,290 2018-06-06 2018-06-07 49821220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN, SUBVENCION MUAJI MAJ 2018 SHTESE KONTRATE DT 19.01.2018, FAT.NR.59 DT 01.06.2018, SITUACION DT 01.06.2018, UB 32408
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 583,320 2018-05-09 2018-05-10 38621220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN PRILL 2018, SHTESE KONTRATE DT 19.01.2018, SITUACION DT 02.05.2018, FAT.NR.48 DT 02.05.2018 UB 32408
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 383,040 2018-04-12 2018-04-13 27321220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN MARS 2018, SHTESE KONTRATE DT 19.01.2018, RELACION DHE SITUACION DT 03.04.2018, FAT.NR.37 DT 03.04.2018 UB 32408
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 400,350 2018-03-21 2018-03-23 20621220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SUBVENCION PER SHERBIMIN URBAN SHKURT 2018, KONTRATE SHTESE DT 19.01.2018, SITUACION, RELACION MUJOR DT 15.03.2018, FAT.NR.29 DT 15.03.2018 UB 32408
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 849,930 2018-02-05 2018-02-06 6021220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCIONI PER MUAJIN JANAR 2018 KONTRATE SHTESE DT 19.01.2018, RELACION MUJOR, SITUACION, FAT.NR.12 DT 01.02.2018 UB 32408 DT 05.02.2018
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 699,990 2018-01-24 2018-01-25 3921220012018 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SUBVENCION PER MUAJIN DHJETOR 2017 SHTESE KONTRATE DT.19.01.2018, FAT.NR.8 DT 22.01.2018 UB 32408
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 543,870 2017-12-05 2017-12-06 111421220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SHTESE KONTRATE DT 23.01.2017, SITUACION DT 01.12.2017, FAT.NR.121 DT 01.12.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 579,690 2017-11-07 2017-11-08 100721220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN TETOR 2017 KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017, RELACION MUJOR DHE SITUACION DT 01.11.2017, FAT.NR.110 DT 01.11.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 579,600 2017-10-05 2017-10-06 90421220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN MUAJI SHTATOR 2017, KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017, SITUACION, RELACION DT 02.10.2017, FAT.NR.99 DT 02.10.2017, UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 584,250 2017-09-11 2017-09-12 7941220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN GUSHT 2017 KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017, RELACION MUJOR DHE SITUACION DT 04.09.2017 FAT.NR.89 DT 04.09.2017
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 593,550 2017-08-03 2017-08-04 69321220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN KORRIK 2017 KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017 SITUACION DT 01.08.2017 FAT.NR.77 DT 01.08.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 592,860 2017-07-11 2017-07-12 58821220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017 SITUACION, RELACION MUJOR DT 03.07.2017 FAT.NR.66 DT 03.07.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 578,100 2017-06-06 2017-06-07 49021220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN MAJ 2017 KONTRATE SHTESE DT 23.01.2017 SITUACION 01.06.2017 FAT.NR.55 DT 01.06.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 578,460 2017-05-05 2017-05-08 36821220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM URBAN MUAJI PRILL 2017 KONTRATE SHTESE 23.01.2017 SITUACION DT 02.05.2017 FAT.NR.44 DT 02.05.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 595,320 2017-04-10 2017-04-11 29321220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHERBIMI URBAN SHTESE KONTRATE 23.01.2017 FAT.33 DT 03.04.2017 UB 29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 595,770 2017-03-07 2017-03-08 18521220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIMI URBAN SHKURT 2017 SHTESE KONTRATE 23.01.2017 FAT.22 DT 02.03.2017 UB.29900
Bashkia Korce (1515) ORTAKERIA KORCA Korēe 594,360 2017-02-07 2017-02-08 8221220012017 Subvencione per diference cmimi per transportin urban te autobuzave BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM URBAN JANAR FAT.12 DT 02.02.2017, SITUACION JANAR DT 02.02.2017 KONTRATE SHTESE 23.01.2017 U.B 29900
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave