Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,369 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
OLSI 36,014,347.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,923 2019-02-11 2019-02-12 11621220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.261596398 DT 26.11.2018, F.H NR.122 DT 26.11.2018, BULETIN NR.4,11,12 UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 13,259,733 2019-02-07 2019-02-08 11721220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM PROC.DT 29.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018, KONTRATE DT 04.06.2018, FAT.NR.261596398 DHE F.H NR.122 DT 26.11.2018, BULETIN NR.4,23 UB 33413
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 2,750,000 2019-02-07 2019-02-08 11521220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM PROC.DT 29.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018, KONTRATE DT 04.06.2018, FAT.NR.23 DHE F.H NR.92 DT 09.10.2018, UB 33413
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 277,627 2018-12-27 2018-12-28 127321220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) KARBURANT, U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 29.05.2018, KONTRATE 04.06.2018,FAT.NR.1 DT 02.08.18 DIFERENCA, F.H NR.66 DT 02.08.18, BULETIN NR.4,23, UB 33413
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,786 2018-12-27 2018-12-28 127521220012018. Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.23 DT 09.10.2018, F.H NR.92 DT 09.10.2018, BULETIN NR.4,11, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 5,878,076 2018-12-27 2018-12-28 127621220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 29.05.2018, KONTRATE 04.06.2018,FAT.NR.23 DT 09.10.18 DIFERENCE, F.H NR.92 DT 09.10.18, BULETIN NR.4,23, UB 33413
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,883 2018-12-27 2018-12-28 127421220012018. Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.261596365 DT 01.11.2018, F.H NR.106 DT 01.11.2018, BULETIN NR.4,11, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 385,466 2018-10-16 2018-10-17 101921220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.39 DT 26.09.2018, F.H NR.81 DT 26.09.2018, BULETIN NR.4,11, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 5,557,869 2018-10-16 2018-10-17 101821220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 29.05.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018, KONTRATE DT 04.06.2018, FAT.NR.1 DT 02.08.2018, BULETIN NR.4, 23, UB 33413
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,765 2018-10-04 2018-10-05 98021220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.1 DT 02.08.2018 (LIK.PJESOR), BULETIN NR.4,11,12, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,937 2018-10-04 2018-10-05 98121220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI U.P NR.1 DT 22.01.2018, RAP.PERMBLEDHES,MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.14 DT 14.09.2018, F.H NR.75 DT 14.09.2018,BULETIN NR.4,11,12, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 192,919 2018-08-02 2018-08-06 73321220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.25 DT 06.06.2018, F.H NR.40 DT 06.06.2018, U B 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 272,919 2018-08-03 2018-08-06 74521220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.25 DT 04.07.2018, F.H NR.55 DT 04.07.2018, U B 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 5,835,608 2018-08-02 2018-08-03 73421220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.06.2018 RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 29.05.2018, KONTRATE DT 04.06.2018,BULETIN NR 4 DT 11.FAT.NR.25 DT 06.06.2018, F.H NR.40 DT 06.06.2018, U B 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 165,388 2018-08-01 2018-08-02 72721220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI , RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.36 DT 28.05.2018, F.H NR.35 DT 28.05.2018, UB 32758
Bashkia Korce (1515) O L S I Korēe 74,448 2018-07-05 2018-07-06 61521220012018 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.1 DT 22.01.2018, FORM.NJOFTIM FITUESI,RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE DT 09.03.2018, KONTRATE DT 15.03.2018, FAT.NR.50 DT 26.04.2018,F.H NR.27 DT 26.04.2018, BULETIN NR.4,11,12, UB 32758
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave