Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,369 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
NOVATECHSTUDIO 2,544,409.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 957,377 2018-08-06 2018-08-07 74221220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQ. OBJ 'RIKONSTR. ISH-GOD. SE FOND. SI PROJ.KATALIZ. PER ZHV. EK. RAJ.' U.P.26 DT 08.05.17,BULETIN NR.35,38 DT 04.09.17, 25.09.17, MIRAT.PROC. DT 28.08.18,RAP.PERMB. 28.08.17,FAT.32 DT 05.07.18,KONTR 18.09.17 ETJ
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 464,400 2018-05-22 2018-05-23 44021220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: REHAB.URBAN, NDRICIM, GJELBERIM NE DISA ZONA TE QYTETIT KORCE U.P NR.18 DT 24.03.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 21.04.2017, KONTRATE DT 18.05.2017, FAT.NR.65 DT 06.10.17
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 70,000 2017-09-12 2017-09-13 80521220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: PERMIRESIMI I INFRASTRUKTURES RRUGORE NE QYTET KONTRATE DT 21.11.2015, FAT.NR.48 DT 05.09.2017 UB 31293 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 70,800 2016-12-28 2016-12-29 136221220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE MBIKQYRJE PUNIMESH OBJ TERRENE SPORTIVE SHK.QENDER KOMUNITARE FAT 72 DT 22.12.2016 UP21 DT 04.05.2016 FTESE PER OFERTE 04.05.16 PROCESVERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE 05.05.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 265,000 2016-12-23 2016-12-27 133021220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMESH RIKONSTRUKSION I PARKUT RINIA FAT 40 DATE 08.11.2016 KONTRATE DATE 18.06.2015
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 221,000 2016-12-23 2016-12-27 133121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMESH SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA FAT 41 DATE 08.11.2016 KONTRATE 18.06.2016
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 107,000 2016-04-25 2016-04-26 40321220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE KOLAUDIM OBJEKTI: QENDER PER MBROJTJEN DHE PROMOVIMIN E KULUTURES FAT.90 DT 11.12.15
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 96,000 2015-07-15 2015-07-15 45821220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE FAT.27 KOLAUDIM I PUNIMEVE NE OBJEKTIN:RIKONST.I SHKOLLES MESENJETORJA E PARE
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 12,000 2015-07-14 2015-07-15 45421220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE FAT.40 KOLAUDIM I PUNIMEVE NE OBJEKTIN: REHABILITIM I BANESAVE NE BASHKEPRONESI
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 159,996 2015-07-14 2015-07-15 45621220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE FAT.40 SUPERVIZION PER OBJEKTIN: PROJEKTI" SHKOLLA QENDER KOMUNITARE"; TERRENE SPORTIVE NE 4 SHKOLLA TE QYTETIT
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 22,436 2015-07-15 2015-07-15 45921220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE FAT.47 KOLAUDIM I PUNIMEVE NE OBJEKTIN: RIKONST.RRUGA ASIM VOKSHI
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 98,400 2015-02-12 2015-02-13 6821220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE MBIKQYRJE RIKONSTRUKSION I SHKALLEVE TE VARREZAVE TE DESHMOREVE FAT 56 DATE 27.11.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave