Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
NIKA 144,673,801.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 397,039 2020-05-13 2020-05-14 45721220012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RIKONS. SHKOLLA 9 VJECARE FSHATI LEKAS, KONTRATE DT 11.09.2013, AKT KOLAUDIMI DT 11.08.2014, CERT.PERH.MARR.DOREZIM DT 02.03.2020, URDHER NR.267 DT 12.05.2020
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 3,141,107 2020-01-31 2020-02-03 158721220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RINDERTIM I SHKOLLES 9 VJECARE VOSKOPOJE,U.P NR.33 DT 31.10.2018,BUL. NR.52 DT 31.12.2018,DIT. NR.1 DT 30.08.2019,KONTR. DT 31.12.2019,AMEND.KONTR. DT 10.05.2019,FAT. NR.175 DT 01.11.2019
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 3,988,409 2020-01-31 2020-02-03 158921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RINDERTIM I SHKOLLES 9 VJECARE VOSKOPOJE,U.P NR.33 DT 31.10.2018,BUL. NR.52 DT 31.12.2018,SIT.PERF DT 08.11.2019,KONTR. DT 31.12.2019,AMEND.KONTR. DT 10.05.2019,FAT. NR.406 DT 16.12.2019
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,282,633 2020-01-16 2020-01-17 158821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale BASHKIA KORCE (2122001) PER PROJ.PER PERMIRES.E KUSHTEVE TE BAN.PER KOMUN.TE PAFAVOR. (REHAB.PERFOR.BANESASH EKZISTUESE) U.P NR.712 DT 19.08.19,BUL.38 DT 23.09.19,SIT.PERF.25.11.19,C.P.M.D.DT 13.12.19,KONT.27.09.19,FAT.405 16.12.19 UB37007
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,028,158 2020-01-14 2020-01-15 156721220012019. Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) NDERTIM I PARKUT JAPONEZ DHE KOPSHTEVE TE KOMUNITETIT, U.P NR.27 DT 12.05.17,BULETIN NR.29 DT 24.07.17,KONT. DT 08.09.17, AMENDAMENT KONT.DT 30.03.2018,31.08.2018,SIT.NR.1 DT 25.09.2018,FAT.NR.28 DT 14.12.18, UB32450
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 24,034,676 2020-01-14 2020-01-15 156821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) NDERT.I PARKUT JAPONEZ DHE KOPSH.TE KOMUN.,U.P NR.27 DT 12.05.17,BUL.NR.29 DT 24.07.17,KONT. DT 08.09.17, AMEND. KONT.DT 30.03.18,31.08.18,08.04.19,SIT.PERF.DT 10.04.19,C.P.M.D 29.04.19 FAT.NR.143 DT 11.07.19,UB32450
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 7,042,361 2020-01-13 2020-01-14 157521220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJECARE NUCI NACI 3 KATE SHTESE PER PALESTER, U.P NR.345 DT 26.04.2019, BULETIN NR.28 DT 15.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019, SIT.NR.2 DT 03.12.2019, FAT.NR.404 DT 13.12.2019 (LIK.PJESOR), UB36644
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 4,883,441 2020-01-13 2020-01-14 157621220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I PJESSHEM I DEGES VENTROK, U.P NR.346 DT 26.04.2019, BULETIN NR.29 DT 22.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019, CERT.PERK.MARR.DOR.DT 05.12.2019, SIT.PERF.DT 05.11.2019, FAT.NR.403 DT 13.12.2019, UB 36641
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 16,284,379 2019-12-20 2019-12-23 147121220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RINDERTIM I SHKOLLES 9 VJECARE VOSKOPOJE, U.P NR.33 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52 DT 31.12.2018, KONTRATE DT 31.12.2018, AMEND.KONTRATE DT 10.05.2019, SIT.NR.1 DT 30.08.2019, FAT.NR.175 DT 01.11.2019, UB 35165
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,716,559 2019-12-20 2019-12-23 146921220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I PJESSHEM I DEGES VENTROK, U.P NR.346 DT 26.04.2019, BULETIN NR.29 DT 22.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019, SITUACION NR.1 DT 01.10.2019, FAT.NR.166 DT 01.10.2019, LIK.PERF.UB 36641
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,650,000 2019-10-25 2019-10-28 124721220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I PJESSHEM I DEGES VENTROK, U.P NR.346 DT 26.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.07.2019, KONTRATE DT 29.07.2019,SIT.NR.1 DT 01.10.19, FAT.NR.166 DT 01.10.19, BUL.NR.18,29,31, UB 36641
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 6,257,639 2019-10-24 2019-10-25 124821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I SHKOLLES 9 VJEC.NUCI NACI,3 KATE SHTESE PER PALESTER,U.P NR.345 DT 26.04.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOF.FITUESI DT 05.07.2019,KONT.DT 29.07.19, SIT.NR.1 DT 05.10.19,FAT.NR.167 DT 05.10.19,UB36644
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 480,743 2019-06-25 2019-06-26 73821220012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAG.5 PERQIND GARANCI OBJ.RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUGPEREND.TE FUSHES SE KORCE, KONT.DT 21.03.2017,SIT.PERF.DT 23.04.2017,AKT KOL.DT 25.05.2017,CERT.MARR.DOR.DT 05.06.19,URDHER NR.501 DT 20.06.2019
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 117,015 2019-04-24 2019-04-25 46521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RIKONS.I LULISHTES PARA QEND.PER RUAJTJEN DHE PROMOV.E KULTURES,KONT.DT 08.07.2016,SIT.DT 09.10.16, AKT KOL.DT 15.11.16, CERT.MARRJE DOREZ.DT 15.02.2019,URDHER NR.312 DT 16.04.19
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 26,063,187 2018-12-19 2018-12-20 121821220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet BASHKIA KORCE (2122001) NDERTIM I PARKUT JAPONEZ DHE KOPSHTEVE TE KOMUNITETIT U.P NR.27 DT 12.05.2017,FORM.NJOFT.FITUESI,MIRATIM PROC.,RAP.PERMBLEDHES DT 17.07.2017, BUL.NR.20,29,37,KONT.DT 08.09.2017,SIT.NR.1,FAT.NR.28 DT 14.12.18,UB32450
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 9,134,114 2018-04-03 2018-04-04 24021220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUG PERENDIMORE TE FUSHES SE KORCES,U.P NR.71 DT 26.10.2016,RAP.PERMB.FORMULAR NJOFTIM FITUESI DT 07.03.2017,KONTRATE DT 21.03.2017,FAT.NR.225 DT 02.10.2017,SIT.PERF.DT 23.4.2017 ETJ
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,223,278 2016-12-27 2016-12-28 134621220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION LULISHTE PARA QENDRES PER MBROJTJEN DHE PROMOVIMIN E KULTURES FAT 83 DT 83 DT 15.11.16 KONTRATE 08.07.16UP 27 DT 20.05.16 RAPORT PRMBLEDHES 28.06.16 FORMULAR NJOFTIMI FIT DT28.06.16 SITUAC PERF9.10.16
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 3,413,022 2016-11-21 2016-11-22 118221220012016 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2122001 BASHKIA KORCE BKTHIM 5 % GARANCI RIKONSTRUKSION SHESHI PARA KATEDRALES URDHER 609 DT17.11.2016 AKT KOLAUDIMI 23.11.2012
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 1,900,000 2016-09-07 2016-09-07 89421220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE RIOKONSTRUKSION SHK.9 VJECARE LEKAS LIKUJDIM PJESOR FAT 7 DATE 28.08.2016
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 1,939,403 2016-08-04 2016-08-05 78221220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI PARA KATEDRALES FAT 223 DATE 01.12.2012
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,850,000 2015-12-18 2015-12-22 107221220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS.SHESHI PARA KATEDRALES FAT.223 DT 01.12.2012
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 1,900,000 2015-09-28 2015-09-28 70021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS.SHESHI PARA KATEDRALES FAT.223 DT 01.12.12 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 1,900,000 2015-08-18 2015-08-19 55021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS.I SHESHIT PARA KATEDRALES FAT.223 DT 01.12.12 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,457,551 2015-05-18 2015-05-18 30421220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI PARA KATEDRALE FAT 223 DATE 01.12.2012
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 3,738,771 2015-05-07 2015-05-08 27021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI PARA KATEDRALE FAT 200 DATE 01.11.2012 LIKUJDIM PJESOR FAT 223 DATE 01.12.2012
Bashkia Korce (1515) NIKA Korēe 2,850,316 2015-04-17 2015-04-20 22221220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI PARA KATEDRALE FAT 200 DATE 01.11.2012
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave