Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
NIEM 2,170,717.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NIEM Korēe 98,669 2018-02-02 2018-02-05 5821220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE SITUACION PERFUNDIMTAR AKT-KOLAUDIMI DT 15.11.2016 CERTIFIKATE MARRJE NE DOREZIM DT 15.11.2017 URDHER NR 30 DT 22.01.2018
Bashkia Korce (1515) NIEM Korēe 98,669 2018-01-23 2018-01-31 3121220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN: SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE SIT.PERFUNDIMTAR, AKT KOLAUDIMI DT 15.11.2016, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 15.11.2017, URDHER NR.30 DT 22.01.2018
Bashkia Korce (1515) NIEM Korēe 98,669 2018-01-23 2018-01-24 3121220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN: SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE SIT.PERFUNDIMTAR, AKT KOLAUDIMI DT 15.11.2016, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 15.11.2017, URDHER NR.30 DT 22.01.2018
Bashkia Korce (1515) NIEM Korēe 1,874,710 2016-11-24 2016-11-24 120721220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE SISTEMIM I RRUGEVE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE FAT 29 DATE 15.11.2016 KONTRATE 10.10.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave