Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,369 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
NDERMARJAUJESJELLESKANALIZIME 45,573,021.00 416 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2020-06-01 2020-06-02 53021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.5027535 DT 05.05.20, MAREV.BASH.DT 03.01.2019, URDHER NR.326 DT 01.06.2020, PROJEKTI QENDER KOMUN.MULTIFUNKS.PROJEKTI FUQIZ.I FEM.ROME DHE EGJITPIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2020-06-01 2020-06-02 53221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI 752701, FAT.NR.5027533, DT 05.05.20, MAREV.BASHK.DT 10.01.2020, URDHER NR.328 DT 01.06.2020, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 336 2020-06-01 2020-06-02 53121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI 752754,752702, FAT.NR.5014217, 5027534 DT 05.05.20, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 10.01.2020,ANEKS KONT.DT 19.05.20, URDHER NR.327 DT 01.06.2020, PROJEKTI QEN.DIT.PER FEM.FUQIZ.I FEM.R/EGJ
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,669 2020-05-29 2020-06-01 52021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI A753087, FAT.NR.5020593 DT 05.05.2020, URDHER NR.311 DT 28.05.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,915 2020-05-27 2020-05-28 50121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI PRILL 2020, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209, FAT.NR.5022073, 5030033, 5037361, 5036025, 5036986, 5016193 DT 05.05.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 840 2020-05-26 2020-05-27 49521220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KONTRATE 673225, 673266, 673212, 673262, 673177, FAT.NR.5027473, 5027565, 5027526, 5027492, 5027554 DT 05.05.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 38,799 2020-05-26 2020-05-27 49321220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI 752613,750257,750251,751954,750539,750424, FAT.NR.5015986, 5033032, 5032950, 5033068, 5019227, 5032945 DT 05.05.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,406 2020-05-26 2020-05-27 49421220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2020, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, FAT.NR.5026885, 5020581, 5034264 DT 05.05.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,319 2020-04-28 2020-04-29 37221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4992856, 5000807,5008134,5006798,5007759,4986976
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 977 2020-04-28 2020-04-29 35921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2020, NR.KONTRATE 673225,673266,673212,673262,673177, FAT.NR.4998248,4998339,4998301,4998267,4998328, URHDER NR.219 DT 23.04.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,365 2020-04-27 2020-04-28 36121220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 752754 NR KLIENTI 690869 NR KLIENTI 752702 DT 0 MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.223 DT 23.04.2020, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PJESE E PROJEKTIT PER .FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2020-04-27 2020-04-28 36221220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4998310,DT 02.04.2020 MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.223 DT 23.04.2020, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PJESE E PROJEKTIT PER .FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,834 2020-04-27 2020-04-28 36021220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 750302,652380,752701,752909, FAT.NR.5003093,4982192,4998308,4990945 MAREV.BASHK. DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDHER NR.221 DT 23.04.2020, PROJEKTI QENDRA KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,218 2020-04-27 2020-04-28 35721220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, FAT. 4997661, 4991365, 5005037 DT 02.04.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 34,893 2020-04-27 2020-04-28 35621220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,751954,750539,750424, FAT.4986769,5003806,5003724,5003842,4990010,5003719 DT 02.04.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,242 2020-04-27 2020-04-28 35821220012020 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MARS 2020,( MARKATA E SHIJES ) NR.KLIENTI 753087 FAT NR 49901377 DT 02 04 2020 , URDHER NR.220 DT 23.04.2020, PROJEKTI QENDRA KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 603 2020-03-26 2020-03-30 26121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4939897, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.168 DT 12.03.2020, PROJEKTIU QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKS.FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,055 2020-03-27 2020-03-30 28121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, KONTRATE NR.590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4963643, 4971590,4978921,4977583,4978546, 4957762 DT 05.03.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 18,286 2020-03-27 2020-03-30 27021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 750302,652380,752701,752909, FAT.NR.4973876,4952977,4969095,4961731, MAREV.BASHK. DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDHER NR.184 DT 25.03.2020, PROJEKTI QENDRA KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 672 2020-03-27 2020-03-30 27921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, KONTRATE 673225, 673266, 673212, 673262, FAT.NR.4969035, 4969126, 4969088, 4969054 URDHER NR.191 DT 25.03.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,307 2020-03-26 2020-03-30 26021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 752754, 690869, 752702, FAT.NR.4926596, 4932537,4939896, MAREV,BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDHER NR.166 DT 12.03.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 27,837 2020-03-27 2020-03-30 27521220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, FAT. 4968448, 4962152, 4975821 DT 05.03.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,774 2020-03-27 2020-03-30 26621220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020,NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4955699, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018, 22.08.2018, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.188 DT 25.03.20, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 47,923 2020-03-27 2020-03-30 27421220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,751954,750539,750424, FAT.4957555,4974588,4974507,4974624,4960796,4974502 DT 05.03.20
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,791 2020-03-26 2020-03-30 25821220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 720302, 652380, 752701,752909,FAT.NR.4944672,4923784,4939895,4932538,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 10.01.2020,URDHER NR.169 DT 12.03.2020, PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,557 2020-03-26 2020-03-30 25921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4926507, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018, 22.08.2018, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.172 DT 12.03.2020, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,697 2020-03-27 2020-03-30 27221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 752754,690869,752702, FAT.NR.4955788,4961730,4969096, MAREV.BASHK.KONT.QERAJE DT 10.01.2020, URDH.NR.182 DT 25.03.2020, PROJEKTI QENDRA KOMUN.DITORE PER FEMIJE,FUQIZ.I FEMIJ.ROME/EGJIPT.
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,209 2020-03-27 2020-03-30 26821220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 752910, FAT.4969097, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.186 DT 25.03.2020, PROJEKTI QENDER KOMUN.MULTIFUNKS.FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 37,377 2020-03-27 2020-03-30 27621220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2020, NR.KLIENTI 753087, FAT.4962164 DT 05.03.20, URDHER NR.190 DT 25.03.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,359 2020-02-28 2020-03-02 19221220012020 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SUBVENCIONIMIN E LIDHJES SE KONTRATAVE DHE TE VENDOSJES SE MATES.TE UJIT PER KATEG.NE NEVOJE Z.PETRIT RAKIP,VKM NR.18 DT 12.01.18, SHK.NR.304 PROT DT 02.02.18, URDHER NR.43 DT 23.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,200 2020-02-28 2020-03-02 19321220012020 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SUBVENCIONIMIN E LIDHJES SE KONTRATAVE DHE TE VENDOSJES SE MATES.TE UJIT PER KATEG.NE NEVOJE ZNJ.NATASHA VRAME,VKM NR.18 DT 12.01.18, SHK.NR.304 PROT DT 02.02.18, URDHER NR.44 DT 23.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 504 2020-02-19 2020-02-20 14321220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KONTRATE 673225, 673266, 673212, FAT.NR.4939835, 4939926, 4939888 DT 04.02.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 29,193 2020-02-19 2020-02-20 14521220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, FAT.NR.4939248, 4932959, 4946600 DT 04.02.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,932 2020-02-19 2020-02-20 15121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209, FAT.NR.4934448, 4942385, 4949700, 4948360, 4949325, 4928571 DT 04.02.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 39,887 2020-02-19 2020-02-20 14421220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,751954,750539,750424, FAT.NR.4928363,4945384,4945303,4945420,4931603,4945298 DT 04.02.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 31,992 2020-02-19 2020-02-20 14221220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2020, NR.KLIENTI 753087, FAT.NR.4932971 DT 04.02.2020, URDHER NR.100 DT 14.02.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,242 2020-02-06 2020-02-07 9021220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI A753087, FAT.NR.4903819 DT 08.01.2020, URDHER NR.56 DT 29.01.2020
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,858 2020-01-27 2020-01-28 6121220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 720302,652380,752701,752244, FAT.NR.4915482, 4894630,4910738, 4903716 DT 08.01.2020, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 01.03.2019, URDH.NR.42 DT 23.01.20, PROJ. QEND.KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2020-01-27 2020-01-28 5921220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4897440,4903717,4910739, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDH.NR.36 DT 23.01.2020, PROJEKTI QEND.KOM.DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJ.ROME EGJIPT.
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 48,791 2020-01-27 2020-01-28 5521220012020 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2019, NR.KLIENTI 752613, 750257,750571,751954,750424,750539, FAT.NR.4899209,4916195,4916114,4916231,4916109,4902450 DT 08.01.2020
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave