Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 26,262,174.00 151 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 170,763 2019-12-03 2019-12-04 144221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 5,000 2019-11-19 2019-11-20 138721220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.1007 DT 15.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 170,763 2019-11-04 2019-11-05 130921220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 15,000 2019-10-28 2019-10-29 128421220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI GUSHT DERI TETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.946 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 269,049 2019-10-03 2019-10-04 119021220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI NE BANESE, VKB NR.121 DT 06.09.2019, KONF.NR.1228 PROT DT 16.09.2019, URDHER NR.832 DT 26.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 150,406 2019-10-02 2019-10-03 116221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 9,250 2019-09-11 2019-09-12 105021220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE NDAJ S.BEDULLA PER SA PAGUAR ME TEPER TAKSA, FAT.ARKETIMI,MANDAT PAGESE,KERKESE NR.6220 DT 12.07.2019, URDHER NR.723 DT 29.08.19, URDHER NR.757 DT 09.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,661 2019-09-02 2019-09-03 102321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 25,000 2019-08-15 2019-08-16 95921220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI PERIUDHA MARS-KORRIK 2019 SIPAS LISTEPAGESES,URDHER NR.684 DT 13.08.2019,VKB NR.37 DT 05.04.2019,KONFIRMIM NR.509/1 PROT. DT 16.04.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,661 2019-08-01 2019-08-02 90921220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 26,034 2019-07-12 2019-07-15 81521220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) KTHIM PAGESE PER SA PAGUAR TEPER E TAKSES PER NDERTIME TE REJA , FAT.ARK.NR.472 DT 18.06.19, RAP.TEKNIK NR.4473 PROT DT 17.06.19, RELACION NR.4473 DT 21.06.19, RELACION DT 01.07.19, URDHER NR.591 DT 11.07.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,495 2019-07-01 2019-07-02 77321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 90,195 2019-06-03 2019-06-05 64521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2019-05-20 2019-05-21 59521220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 50,927 2019-05-02 2019-05-03 51021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 150,000 2019-04-25 2019-04-26 48621220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER SHPENZIMET E VARRIMIT TE Z.RAFIL LALAJ INVALID LUFTE, VKB NR.41 DT 05.04.2019, URDHER NR.335 DT 24.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 28,640 2019-04-18 2019-04-19 44621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 523,087 2019-03-12 2019-03-13 28321220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.4 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.107 DT 22.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 50,927 2019-03-01 2019-03-05 22021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 2,500 2019-03-04 2019-03-05 24121220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 528,279 2019-02-25 2019-02-26 19921220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI Z. EDMOND STAVRI TOLE VKB NR 4 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.107 NR 1457 PROT DT 22.02.2019 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 116,454 2019-02-14 2019-02-15 16721220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 83,415 2019-02-01 2019-02-04 8921220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 89,816 2019-01-07 2019-01-08 821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2018-12-27 2018-12-28 127221220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,920 2018-12-27 2018-12-28 130221220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR,DHJETOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018,KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.800 DT 13.12.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 8,092 2018-12-07 2018-12-11 119421220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 89,816 2018-12-03 2018-12-04 117421220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 115,099 2018-11-01 2018-11-02 110421220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 17,300 2018-10-02 2018-10-03 97521220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI MAJ-SHATOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018, KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.603 DT 02.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,605 2018-10-01 2018-10-02 95921220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,633,522 2018-09-26 2018-09-27 93621220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPRONESIM PER INTERES PUBLIK: PARKU JAPONEZ DHE KOPSHTET E KOMUNITETIT,VKM NR.452 DT 26.07.2018, RELACION DT 10.09.2018, URDHER NR.569 DT 21.09.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,605 2018-09-03 2018-09-04 85521220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,605 2018-07-02 2018-07-03 58021220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,393 2018-06-01 2018-06-04 48621220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,393 2018-05-02 2018-05-03 36521220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 23,125 2018-04-24 2018-04-25 31821220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTURA NGA ZJARRI VKB NR.06 DT 09.02.2018, KONF.NR.189/1 PROT DT 19.02.2018, URDHER NR.193 DT 26.03.2018, PROKURE NR.1215 REP NR.677 KOL, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 138,750 2018-04-05 2018-04-06 25521220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.6 DT 09.02.2018, URDHER NR.193 DT 26.03.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 92,393 2018-04-03 2018-04-04 24321220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2018-03-21 2018-03-23 21121220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave