Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 4,926,772.00 101 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 67,863 2019-04-19 2019-04-23 447121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019,URDHER NR.307,308,309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-04-17 2019-04-18 44221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.311 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-25 2019-03-26 33021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2019,MAREV.BASHKEPUNIM DHE KONTRATE DT 03.01.2019,URDHER NR.211 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-12 2019-03-13 27821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.176 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-02-08 2019-02-11 13121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.69 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 50,490 2019-02-08 2019-02-11 13421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 91,800 2018-12-26 2018-12-28 124421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEM.ROME DHE EGJIPTIANE,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.766,823 DT 22.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 100,980 2018-12-26 2018-12-27 124321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-10-18 2018-10-19 102621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.655 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 50,490 2018-10-18 2018-10-19 102821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 37,460 2018-09-26 2018-09-27 93321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-09-18 2018-09-19 88621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV,BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.556 DT 17.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-08-14 2018-08-15 78821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: PERDORIMI SI QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME E EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.486 DT 09.08.2018, LISTPAGESA KORRIK 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-07-12 2018-07-13 63921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.421 DT 11.07.2018, LISTE PAGESA QERSHOR 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-06-27 2018-06-28 56821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2018, PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DHE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.388 DT 27.06.2018, LISTE PAGESA
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-05-17 2018-05-18 41221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.295 DT 16.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-04-17 2018-04-18 29521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARS 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.226 DT 16.04.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-03-15 2018-03-16 18421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.158 DT 13.03.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2018-03-15 2018-03-16 18621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.157 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 91,800 2018-02-16 2018-02-19 10121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.85, 92 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 56,100 2018-02-16 2018-02-19 10021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.86, 91 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-12-19 2017-12-20 115421220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.845 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-12-19 2017-12-20 115521220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.844 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-11-16 2017-11-17 105321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.779 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-11-16 2017-11-17 105421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.778 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-10-12 2017-10-13 92821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.658 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-10-12 2017-10-13 92721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.659 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-09-13 2017-09-14 83421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.577 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-09-13 2017-09-14 83321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.576 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-08-10 2017-08-11 73121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017 SIPAS LISTPAGESAVE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-08-10 2017-08-11 73221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-07-13 2017-07-14 619221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.417 DT 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-07-13 2017-07-14 620221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.416 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-06-14 2017-06-15 51621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.350 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-06-14 2017-06-15 51521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.349 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-05-11 2017-05-12 28521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.246 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-05-11 2017-05-12 28421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.245 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-04-13 2017-04-14 31021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-04-13 2017-04-14 30921220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 34,700 2017-04-05 2017-04-07 28021220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPRONESIMI PER INTERES PUBLIK VKM NR.655 DT 14.09.2016 URDHER NR.166 DT 05.04.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave