Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 117,227,461.00 220 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 518,140 2020-05-18 2020-05-19 46421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE PRILL 2020 PER FAMILJET INDIVIDET NE NEVOJE SI PASOJE E PANDEMISE SE SHKAKT.NGA INFEKS.COVID 19, VKM NR.254 DT 27.03.20, URDH.92/4 DT 27.03.20, URDHER NR.270 DT 13.05.20, L.PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 81,020 2020-05-18 2020-05-19 46721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAG.ND.EKONOMIKE (6 PERQ.E F.TE KUSH) PRILL 2020 PER FAMILJET INDIVIDET NE NEVOJE SI PASOJE E PANDEMISE SE SHKAKT.NGA INFEKS.COVID 19,VKM NR.254 DT 27.03.20, URDH.92/4 DT 27.03.20, URDHER NR.273 DT 15.05.20, L.PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 97,396 2020-05-12 2020-05-13 44921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MARS 2020 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.33 DT 21.04.2020, SHK.NR.397/1 PROT DT 27.04.2020, URDHER NR.262 DT 11.05.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 597,412 2020-05-08 2020-05-11 43921220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PRILL 2020, VENDIM NR.4 DT 24.04.2020, SHK.NR.623/1 PROT DT 24.04.2020, URDHER NR.252 DT 06.05.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 8,060 2020-05-07 2020-05-08 43721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT 2020 SIPAS LISTEPAGESES, VENDIM NR.2 DT 27.02.2020,SHKRESE NR.414/1 PROT. DT 27.02.2020,URDHER NR.251 DT 06.05.2020
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 34,640 2020-05-04 2020-05-05 39821220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA MARS 2020, VENDIM NR.33 DT 21.04.2020, SHK.NR.397/1 PROT DT 27.04.2020, URDHER NR.238 DT 28.04.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 556,640 2020-03-31 2020-04-01 29621220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI MARS 2020, VENDIM NR.03 DT 25.03.2020, SHKR. NR.581/1 PROT DT 25.03.2020, URDHER NR.196 DT 27.03.2020, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 86,600 2020-03-30 2020-03-31 28721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,348 2020-03-30 2020-03-31 29421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.2 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.193 DT 26.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 32,840 2020-03-30 2020-03-31 29121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E BUXHETIT VENDOR) MUAJI SHKURT 2020, VENDIM NR.29 DT 26.03.2020, SHK.NR.349/1 PROT DT 26.03.2020, URDHER NR.194 DT 27.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 558,400 2020-03-10 2020-03-11 23621220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE SHKURT2020, VENDIM NR.02 DT 27.02.2020, SHK.NR.414/1 PROT DT 27.02.2020, URDHER NR.152 DT 09.03.2020,SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 83,820 2020-03-09 2020-03-10 22921220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIMI NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 26,540 2020-03-09 2020-03-10 23121220012020 Ndihme ekonomike 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.16 DT 27.02.2020, SHK.NR.290/1 PROT DT 04.03.2020, URDHER NR.147 NR 2128 PROT DT 05.03.2020, LISTPAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,600 2020-02-26 2020-02-27 17021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 PROT DT 20.12.2019, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 22,620 2020-02-25 2020-02-26 17321220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.116 DT 24.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 93,980 2020-02-14 2020-02-17 13421220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 28,340 2020-02-14 2020-02-17 13721220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR), VENDIM NR.2 DT 30.01.2020, SHK.NR.171/1 PROT DT 07.02.2020, URDHER NR.85 DT 12.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 547,444 2020-02-11 2020-02-12 13021220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE JANAR 2020, VENDIM NR.1 DT 30.01.2020, SHK.NR.98/1 PROT DT 30.01.2020, URDHER NR.74 DT 07.02.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 96,580 2020-01-14 2020-01-15 4121220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 33,020 2020-01-14 2020-01-15 4221220012020 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR), VENDIM NR.169 DT 26.12.2019, SHK.NR.1652/1 DT 07.01.2020, URDHER NR.13 DT 10.01.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 6,360 2019-12-26 2019-12-27 159321220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 560,000 2019-12-26 2019-12-27 159121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2019, VENDIM NR.12 DT 20.12.2019, SHK.NR.2023/1 DT 20.12.2019, URDHER NR.1128 DT 24.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 10,500 2019-12-18 2019-12-19 153621220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI DHJETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.1102 DT 12.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 28,620 2019-12-13 2019-12-16 152721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 86,320 2019-12-13 2019-12-16 153721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019 (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) VENDIM NR.162 DT 25.11.2019, SHK.1557/1 PROT DT 02.12.2019, URDHER NR.1094 DT 12.12.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 554,176 2019-12-11 2019-12-12 149521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2019, VENDIM NR.11 DT 27.11.2019, SHK.NR.1830/1 DT 27.11.2019, URDHER NR.1077 DT 10.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 10,500 2019-11-19 2019-11-20 139121220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.1007 DT 15.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 27,360 2019-11-12 2019-11-13 135521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 90,920 2019-11-12 2019-11-13 136221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR PERIUDHA SHTATOR 2019, VENDIM NR.141 DT 31.10.2019, KONF.NR.1438/1 PROT DT 11.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 514,240 2019-11-11 2019-11-12 135121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE TETOR 2019, VENDIM NR.10 DT 30.10.2019, SHK.NR.1646/1 PROT DT 30.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 31,500 2019-10-28 2019-10-29 127921220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI GUSHT DERI TETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.946 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,060 2019-10-28 2019-10-29 127621220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHK.NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 609,468 2019-10-18 2019-10-21 121421220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE SHTATOR 2019, VENDIM NR.9 DT 30.09.2019, SHKRESE NR.1478/1 PROT DT 30.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 23,040 2019-10-10 2019-10-11 120021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXHETIT VENDOR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,820 2019-10-10 2019-10-11 120221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE (6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR) GUSHT 2019, VENDIM NR.134 DT 26.09.2019, SHK.NR.1302/1 DT 08.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,348 2019-09-20 2019-09-23 110521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 572,120 2019-09-17 2019-09-18 108521220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE GUSHT 2019, VENDIM NR.8 DT 06.09.2019, SHK.NR.1427 PROT DT 06.09.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 24,840 2019-09-02 2019-09-03 104221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,020 2019-08-30 2019-09-02 99921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 45,500 2019-08-15 2019-08-16 96121220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI PERIUDHA MARS-KORRIK 2019 SIPAS LISTEPAGESES,URDHER NR.684 DT 13.08.2019,VKB NR.37 DT 05.04.2019,KONFIRMIM NR.509/1 PROT. DT 16.04.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave