Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAEMPORIKI-SHQIPERISH.A 154,737,400.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-10-26 2015-10-26 79221220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,697,828 2015-10-26 2015-10-26 81421220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MUAJI TETOR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 14,959,802 2015-09-25 2015-09-25 69521220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI SHTATOR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-09-25 2015-09-25 69621220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-08-26 2015-08-26 59021220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 14,706,570 2015-08-26 2015-08-26 58921220012015 Pagese paaftesie - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI, KOMP.ENERGJIE GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,090,350 2015-07-24 2015-07-27 48021220012015 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAAFTESIA KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-07-24 2015-07-24 48121220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR KORRIK SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-06-24 2015-06-24 39421220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR QERSHOR 2015 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,832,850 2015-06-24 2015-06-24 39321220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI QERSHOR 2015 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-05-25 2015-05-26 31721220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR MAJ PER TRENDAFILE ZEQO SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,767,750 2015-05-25 2015-05-26 31421220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI MAJ SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-04-24 2015-04-24 25321220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR PRILL PER TRANDAFILE ZEQO SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,704,950 2015-04-24 2015-04-24 25121220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI PRILL SIPAS LISTEPAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-03-25 2015-03-25 16721220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR MARS SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,918,850 2015-03-25 2015-03-25 16521220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI MARS SIPAS LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,225,850 2015-02-24 2015-02-24 9221220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PAAFTESIE SHKURT 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-02-24 2015-02-24 9321220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR SHKURT PER TRENDAFILE ZEQO
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,787,600 2015-01-28 2015-01-29 1821220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PAAFTESIE MUAJI JANAR 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2015-01-28 2015-01-29 1921220012015 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PENSION USHQIMOR JANAR TRENDAFILE ZEQO
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave