Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 88,326,329.00 187 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 59,500 2020-05-11 2020-05-12 44621220012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SI ANETAR I KOM.TE PERHER.TE PRANIMIT NE SHERB.CIVIL NE NIV.EKZEKUTIV,URDHER NR.256 DT 07.05.2020,URDH.NR.758,817,963,710,759,923,850 DT 09.09.19,25.09.19,04.11.19,19.08.19,09.09.19,23.10.19,30.09.19, L.PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2020-05-06 2020-05-07 43221220012020 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2020, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 10.01.2020, URDHER NR.248 DT 05.05.2020, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-05-05 2020-05-06 40221220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2020 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 47,600 2020-05-04 2020-05-05 38621220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE Z.ERMIR PETRITI PER LLOGARI TE TERMETIT NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PERIUDHA GUSHT DERI NENTOR 2019, DEKLARATA DT 29.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 23,800 2020-05-04 2020-05-05 38721220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE Z.ERVIN ROTA, Z.MERIOL FURXHI PER LLOGARI TE TERMETIT NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PERIUDHA NENTOR 2019, DEKLARATA DT 06.12.2019,11.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-04-03 2020-04-06 30321220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2020 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-03-03 2020-03-04 19521220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2020 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2020-02-21 2020-02-24 16021220012020 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2019, MAREV.BASHK.DT 01.03.2019, KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.104 DT 14.02.2020, LISTE PAGESE,PROJEKTI QENDER KOMUN.PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 142,800 2020-02-21 2020-02-24 15621220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET JANAR 2020 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-02-05 2020-02-06 9321220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2020 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 11,900 2020-01-31 2020-02-03 156321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI NENTOR 2019, VENDIM NR.61 DT 25.07.2019, VKB NR.101 DT 30.07.21019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 11,900 2020-01-28 2020-01-29 6421220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PER LLOGARI TE TERMETIT NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PER PERIUDHEN DHJETOR 2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 130,900 2020-01-28 2020-01-29 6321220012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET PER PERIUDHEN DHJETOR 2019 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2020-01-08 2020-01-09 221220012020 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 12,000 2019-12-18 2019-12-19 153321220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI DHJETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.1102 DT 12.12.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 413,255 2019-12-13 2019-12-16 156221220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur TERMET BASHKIA KORCE (2122001) KONTRIBUT PER TERMETIN, NDALESE NGA SHPERBLIMI PER KESHILLTARET PER PERIUDHEN NENTOR 2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2019-12-03 2019-12-04 144121220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-11-26 2019-11-27 143221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.1041 DT 21.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 12,000 2019-11-19 2019-11-20 138821220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.1007 DT 15.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 392,700 2019-11-11 2019-11-12 134221220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET GUSHT TETOR 2019, VENDIM NR.61 DT 25.07.2019, VKB NR.101 DT 30.07.21019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2019-11-04 2019-11-05 130221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-10-28 2019-10-29 127321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASH.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.945 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 36,000 2019-10-28 2019-10-29 128321220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI GUSHT DERI TETOR 2019, VKB NR.37 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 PROT DT 16.04.2019, URDHER NR.946 DT 25.10.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 80,750 2019-10-21 2019-10-22 123821220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SI ANETAR TE KOMITETIT TE PERHERSHEM TE PRANIMIT NE SHERB CIVIL PER NIVELIN EKZEKUTIV URDHER NR 124 PROT DT 08 01 2019 NR 881 DT 14 10 2019 NR 880 DT 14 10 19 NR 17 DT 14 01 2019 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 59,500 2019-10-18 2019-10-21 122121220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E ARTISTEVE PER FESTIVALIN NDERKOMBETAR SHPIRTI I BALLAKNIT, PROJEKT PROPOZIM,URDH.NR.51 DT 24.04.19,KERK.BASHKEP.DT 29.04.19, RAP.PERF.DT 02.05.19, KONTRATA DT 03.05.19, URDHER NR.885 DT 14.10.19,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 62,114 2019-10-02 2019-10-03 116121220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 42,500 2019-10-01 2019-10-02 115521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK,GUSHT 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.726,834 DT 29.08.19, 26.09.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 269,781 2019-09-24 2019-09-25 112321220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAG.E KONTRIBUTEVE TE DHURUARA PER PERBALLIMIN E DEMEVE MATERIALE TE SHKAKTUARA NE FSHATIN FLOQ NGA TERMETI,DONATORET VYSHKA E.A,MIRANDA FILIPI DHE ENDRI FILIPI,IKUB INFO,DR.SIG.SHOQ,D.R.SH.T.R.R,URDH.NR.806 20.09.19
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 11,000 2019-09-20 2019-09-23 111221220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-09-02 2019-09-03 102221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,000 2019-08-15 2019-08-16 96221220012019 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI PERIUDHA MARS-KORRIK 2019 SIPAS LISTEPAGESES,URDHER NR.684 DT 13.08.2019,VKB NR.37 DT 05.04.2019,KONFIRMIM NR.509/1 PROT. DT 16.04.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-08-14 2019-08-15 94721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.687 DT 14.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-08-07 2019-08-08 92921220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-08-01 2019-08-02 90821220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 10,000,000 2019-07-22 2019-07-23 84621220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER PERBALLIMIN E DEMEVE MATERIALE TE SHKAKTUARA NE FSHATIN FLOQ NGA TERMETI, URDHER NR.603 NR.6363 PROT DT 17.07.2019, URDHER NR.605 NR.6421 PROT DT 19.07.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 171,878 2019-07-22 2019-07-23 84921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPRONESIM PER INTERES PUBLIK, VKM NR.557 DT 18.06.2015, NR.PASURIE 3/564, RELACION DT 14.05.2019, URDHER NR.606 DT 22.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-07-03 2019-07-04 79121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-07-01 2019-07-02 77221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-06-21 2019-06-24 71621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-06-07 2019-06-10 66621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave