Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 84,827,496.00 152 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-08-01 2019-08-02 90821220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 10,000,000 2019-07-22 2019-07-23 84621220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER PERBALLIMIN E DEMEVE MATERIALE TE SHKAKTUARA NE FSHATIN FLOQ NGA TERMETI, URDHER NR.603 NR.6363 PROT DT 17.07.2019, URDHER NR.605 NR.6421 PROT DT 19.07.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 171,878 2019-07-22 2019-07-23 84921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPRONESIM PER INTERES PUBLIK, VKM NR.557 DT 18.06.2015, NR.PASURIE 3/564, RELACION DT 14.05.2019, URDHER NR.606 DT 22.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-07-03 2019-07-04 79121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-07-01 2019-07-02 77221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-06-21 2019-06-24 71621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-06-07 2019-06-10 66621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-06-03 2019-06-05 64421220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-05-15 2019-05-16 57221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-05-08 2019-05-09 54321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-05-02 2019-05-03 50921220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,911 2019-04-17 2019-04-18 43721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 43921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.308 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 44121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.307 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-04-05 2019-04-08 39621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE KESHILLTARET MUAJI MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-01-10 2019-03-11 1821220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-03-07 2019-03-08 26721220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16421220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,570 2019-02-08 2019-02-11 13321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-01-10 2019-01-15 1821220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-12-26 2018-12-28 124921220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER KESHILLTARET NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 109,140 2018-12-26 2018-12-27 124221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-11-05 2018-11-06 112121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,570 2018-10-18 2018-10-19 102921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-10-04 2018-10-05 98221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI SHTATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 40,700 2018-09-27 2018-09-28 93721220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPRONESIM PER INTERES PUBLIK: RIKONS.I RRUGES VOSKOPOJE SHEN PRODHOM, VKM NR.452 DT 26.07.2018, RELACION DT 02.09.2018, URDHER NR.570 DT 21.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 40,487 2018-09-26 2018-09-27 93221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-09-10 2018-09-11 86521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI GUSHT 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-08-03 2018-08-06 73521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET PER PERIUDHEN KORRIK 2018, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 723,888 2018-07-17 2018-07-18 65521220012018 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NXENESIT E ARS.PARAUNIV.PERIUDHA 01.04.2018-15.06.2018, VKM NR.753 DT 13.12.2017,VKB NR.6 DT 19.01.2018,NR.18 DT 23.02.2018,NR.35 DT 30.03.2018,URDHER NR.430 DT 16.07.18,LISTE PAG.
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 3,793,368 2018-07-17 2018-07-18 65421220012018 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NXENESIT E ARSIMIT PARAUNIVERSITAR PERIUDHA 01.04.2018-15.06.2018, VKM NR.753 DT 13.12.2017,VKB NR.35 DT 30.03.2018, NR.7/1 DT 22.01.2018, URDHER NR.429 DT 16.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 884,384 2018-07-16 2018-07-17 65321220012018 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE SHTETIT QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, VKB NR.65 DT 04.06.2018, KONF.NR.724/1 DT 06.06.2018, URDHER NR.427 DT 13.07.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-07-04 2018-07-05 60121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-06-08 2018-06-11 49921220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 9,927,050 2018-05-10 2018-05-11 39421220012018 Bursa BASHKIA KORCE (2122001)PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NXENESIT E ARSIMIT PARA UNIVERSITAR,VKM N.753 DT 13.12.2017,VKB NR.6 DT 19.01.2018,NR.10 DT23.02.2018,NR.35 DT30.03.2018,NR.71/1 DT22.01.18,URDHER NR.273 DT10.05.2018 LISTE PAGESAT
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 1,894,353 2018-05-10 2018-05-11 39321220012018 Sherbime te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJYSEM BURSAVE PER NXENESIT E ARSIMIT PARA UNIVERSITAR, VKM N.753 DT 13.12.2017,VKB NR.6 DT 19.01.2018,NR.10 DT 23.02.2018,NR.35 DT 30.03.2018, URDHER NR.274 DT 10.05.2018 SIPAS LISTE PAGESAVE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-05-10 2018-05-11 38821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-04-16 2018-04-17 28721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2018-03-15 2018-03-16 18821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.157 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-03-13 2018-03-15 17721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave